Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másodunokatestvérek meghívása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másodunokatestvérek meghívása az esküvőre, szükséges?

Figyelt kérdés

Amióta elkezdtem szervezni az esküvőmet, folyamatosan ezen gondolkodok.

Nem vagyunk napi kapcsolatban, évente kb.1-szer találkozunk. Akkor a maximum, ami történik, hogy köszönünk egymásnak. De az egyikük meghívott a saját esküvőjére, és ilyenkor illik visszahívni, azt mondták.

Nem feltétlenül vágyom a jelenlétükre az esküvőmön, de van olyan másodunokatestvérem, akit szívesen meghívnék.

Így viszont sértődés lesz a vége.

Ti mit csinálnátok?



2015. szept. 16. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként jó a kapcsolat, nem haragos és beleférnek a keretbe, akkor meghívnám őket. Ha nem, akkor csak azt akit tényleg mindenképp látni akarnék ott.
2015. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Az esküvöre a tanukat KELL meghivni. A többi csak diszlet!
2015. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Helyesbítem a második hozzészólását, tanúkat SEM KELL meghívni :)

Azt hívtok akit akartok, nekem van olyan másodunokatestvérem aki ott volt az esküvőmön, és olyan "első" is, aki nem. Sőt olyan "unokatestvér" is, aki valójában nekem nem is rokonom, csak van közös unokatestvérünk. A lényeg, hogy olyan viszonyban voltunk, hogy meg akartam hívni.

2015. szept. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meghívtam őket, mert jobb viszonyba vagyok velük, mint az első fokú unokatesómmal.

Kapcsolat típusától függ

2015. szept. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi eskövőnkön nem lesznek másod unokatestvérek, ill. az ő szüleiket sem hívjuk el. Mi is egy évben egyszer találkozunk velük, mindkét oldalról, olyankor köszönünk és kész. Illemből senkit sem fogunk elhívni. Az én oldalamról a páromat nem is ismerik, sőt valószínű azt se tudják, hogy a világon van. Ha nagy esküvőt tartanánk, valószínű elhívnánk őket, de a miénk egy kicsi, nagyon szolid esküvő lesz, ebbe nem férnek bele a másod unokatestvérek és a távolabb rokonok.
2015. szept. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi csak azokat hívtuk meg, akikkel napi vagy legalább heti kapcsolatban vagyunk, így is voltunk 80-an! Nálunk 90% barát volt, fontosabbnak tartottuk, hogy olyanok vegyenek körbe minket, akiket igazán szeretünk, és nem olyanok, akiket csak azért hívtunk volna meg, mert "illik".
2015. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 19. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!