Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő szülők/rokonok nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő szülők/rokonok nélkül?

Figyelt kérdés

A szüleim (ok nélkül) gyűlölik a páromat, a nevét sem lehet megemlíteni, nemhogy esküvőről beszélni. Egyszer szóba hoztam az esküvőt, akkor hozzám vágták, hogy kitagadnak, ha hozzá merek menni a páromhoz. Ebből az következett, hogy minden egyes rokont is kitagadnak rajtam kívül, aki meg mer jelenni az esküvőmön.


Arra gondoltunk, hogy éppen ezért részemről egyik rokon se jelenne meg az esküvőn, de a párom azt mondta, hogy akkor az ő rokonai sem jönnének, mert ez így fair.


Mi a véleményetek erről a szituációról?



2015. szept. 30. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A rokonaid felnőttek, ha lagzit akartok, akkor eldöntik, hogy elmennek-e vagy sem. Ha anyádék mindenki mást is kitagadnak, akkor végeredményben úgyis ők szívják meg, mert ők maradnak magukra, mindenki más meg tök jól meglesz nékülük. Azaz nem ők tagadnak ki másokat, hanem saját magukat tagadják ki a családból.. lol



Ha meg nem csináltok lagzit, akkor legalább megmarad egy rakás pénzetek, esetleg úgy is összeházasodhattok, hogy külföldön lesz egy tengerparti ceremónia stb.

2015. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tudtok miből és akartok is esküvőt rendezni, akkor hívjátok meg a rokonaitokat és mindenkit akit akartok. Kérjetek visszaigazolást a meghívásról. Így tudtok előre kalkulálni. Még mielőtt lefoglaltok bármit is. Szerintem ők el fognak menni, és a te szüleid maradnak hoppon, bár nem tudom, hogy az ő szavuk mennyit ér a rokonság körében, ha esetleg lebeszélnének másokat is erről. Ugyanígy hívjátok meg a vőlegényed rokonait is, és majd a sors eldönti, hogy ki megy el. Ha nincs rávalótok és nem akartok lagzit, akkor meg menjetek el szűk körben és házasodjatok össze, utána meg üljetek be valahová.
2015. okt. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"kérjetek visszaigazolást a meghívásról. Így tudtok előre kalkulálni. Még mielőtt lefoglaltok bármit is."


Ez nem így működik, te álmodsz. Elve hogy hívna meg akárkit, ha azt se tudja hova és mikor? Meghívás nélkül hogy kérhetne visszajelzést? Úgy nem lehet esküvőt szervezni, hogy semmit nem foglal le, de kitűz egy dátumot, meg órát és mindenkit meghív és akkor utána kezdi el megnézni, hogy egyáltalán van-e szabad helyszín, zenész stb.

2015. okt. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szóban meg szokták beszélni az ilyesmit a közeli rokonokkal, barátokkal. Mindenki tudja, hogy már jövőre hivatalos lesz lagziba általában. Hivatalosan a papír alapú meghívót van, aki lagzi előtt 2 héttel hozta el nekünk is. Nem hiszem, hogy mindenki csak akkor értesül a dologról, hanem már eljegyzéskor meg szokták kérdezni, hogy mikorra tervezi a pár. Velünk is így volt. Nem hiszem, hogy az a válasz hogy rátámadunk minden válaszolóra. A stílus maga az ember.
2015. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen minden válaszolóra? Rád? lol


Fenntartom, hogy az alapján nem lehet esküvőt szervezni, először meghívod az embereket, aztán ha visszaigazolták, hogy jönnek, akkor neki állsz szervezni. Nekiállsz szervezi és utána kezded terjeszteni, hogy lesz esküvő.

2015. okt. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!