Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki számít szép menyasszonynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít szép menyasszonynak? Mi a feltétele, annak, hogy te valakit szép menyasszonynak nevezz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan mondanátok, hogy minden menyasszony szép, de ez nem igaz véleményem szerint. Vannak elborzasztó fotók az interneten kapásból, akiken mindenki röhög. Nyilván nem a genetikai adottságokra gondolok, mert azon változtatni nem lehet.

2015. okt. 6. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

most ez a kinek mi tetszik kategória.

ha nem szereted a nagy ruhákat, akkor nem fog tetszeni

ha nem tetszik a konty, az se fog.

nekem a visszafogott stílus jön be, nem a nagy műanyag ruha, hatalmas gyöngyös konty, meg gicsces kesztyű, de lehet vkinek ez az álma

2015. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már láttam olyan menyasszonyt, akit az esküvője napján nem láttam szépnek. Tudom, csúnya dolog, de ez van.


Azt tegyük félre, hogy alapból nem egy szépségről van szó, magához képest sem volt kifejezetten szép.


Azt tudom mondani, hogy a frizurája, sminkje és a ruhája nem illett hozzá. Gazdag családból van és gazdag családba házasodott most be, tehát nem azzal volt a gond (feltételezem), hogy nem lett volna pénze a dolgokra. Az alakjához egyáltalán nem illő ruhát választott (a személyes ízlésem most félreteszem, az a sok csipke és gyöngy nekem alapból nem tetszene, de más kérdés, a szabása volt nagyon elcseszett), a sminkje túl erős volt és semmi harmónia nem volt legalább a színekben, a haja meg az arcához nem illett egyáltalán.


De ez még hagyján is lett volna, ha legalább messziről sugárzik róla a boldogság. De olyan savanyú arca volt végig, olyan fancsali képpel fogadta a gratulációkat meg mindent, mintha a háta közepére se kívánná ezt az egészet. És ez eléggé megcsúfította, ahogy beszélgettem a többiekkel utólag, nem csak az én szememben.

2015. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
még annyi, hogy ha valaki egyszerűen nem veszi figyelembe az alakját, és nem úgy választ ruhát, itt nem csak a súly, de pl mellbőségre is gondolok.
2015. okt. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

összhatás.

Itt csinálnak egy jó sminket, jobb arcot. Láttam már nem szép lányból esküvőjén szépet. ( bár erről is lehetne vitázni)

Sejtem, hogy le leszek pontozva, de: ruhából nekem a szolidabb jön be, ez az új trendi váll és esetleg csecskidobós nem. ( Pedig lenne, mit kidobnom, de nem viselnék ilyet.) Takarjon legalább csipke felette, sokkal elegánsabb.

2015. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én senkit nem pontozok le, aki a kérdésre válaszol.
2015. okt. 6. 10:08
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Lehet, hogy kicsit túl kritizáló vagyok, de akiket eddig én láttam menyasszonynak, a legtöbbjük nem lett szebb az esküvőjükön, sőt... Tisztelet a kivételnek, de sokan felnyomnak 6 kiló vakolatot 4 méteres műszempillákkal és csillogós műkörmöket. Sok nő teljesen elveszti a természetességét, mert az esküvőn ő a kifutókon és a magazinokban mutogatott plasztik cicababákhoz akar hasonlítani.
2015. okt. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha a külső adottságokat nem vesszük figyelembe, akkor azt hiszem a divat és az ízlés (hiánya) okolható azért, ha valaki "csúnya" menyasszony. Sokan abba a hibába esnek, hogy nem az alkatuknak megfelelő ruhát veszik fel, pl. alacsony dundi menyasszony ne akarjon nagy tüllszoknyás ruhát, hiába királylányos, hacsak nem akar egy nagy hógolyóra hasonlítani.

Divatot meg úgy értem, hogy pl. a 80-90-es évekből láthatunk rengeteg ocsmány menyasszonyt, mind a ruháját, mind a frizurát-sminket illetően, de akkoriban az számított szépnek (számomra érthetetlen módon)

2015. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nekem is azt mondták, hogy minden menyasszony szép.

Szerintem az, aki sugárzik az örömtől, aki kiegyensúlyozottnak tűnik.

2015. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Oszhang es termeszetesseg az igazi szepseg.

habostorta ruha szutyovel esernyovel kesztyuvel csilli vili kristalyokkal szmomra giccses

Minnel videkibb a lany nagyobb az abroncs annal csillogobb a ruha.

Szamomra az orok szabaly ,,les is more,

2015. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem az a szép menyasszony, aki láthatóan boldog, ez már megszépíti az embert. De az sem elhanyagolható, hogy olyan frizurát, ruhát, és sminket viseljen, ami illik hozzá, nem feszeng benne.

Nekem például nem tetszenek ezek a hatalmas, csicsás, strasszos ruhák, meg a kiló smink sem, de ez ízlés kérdése, ha a menyasszonynak tetszik, és tudja viselni, akkor akár ezekben is lehet szép.

2015. okt. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!