Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kreatív fotózáshoz téli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kreatív fotózáshoz téli helyszínek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a fővárostól max 1 órányi távolságra, értelemszerűen belső helyszínre lenne szükség, ahol nem fagyunk meg a fotózás időtartama (min. 2 óra) alatt.

2015. okt. 30. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Attól függ mit akartok fotózni. Ha traktort akartok kreatívan fotózni azt muszáj lesz a szabadban, nem nagyon tudjátok hova bevinni.
2015. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na szerinted az Esküvő témakörben mégis mit akarunk kreatívan fotózni? Pontosabban fotóztatni. :D
2015. okt. 30. 12:45
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Turai Kastély pl. de rengeteg egyéb helyszín is van, arra viszont készüljetek fel, hogy 20-25eFt/óra alatt nem ússzátok meg.
2015. okt. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a lehető legnagyobb butaság télen bent fotózni, főleg ha hó is van. Ha van hó mindenképp kimennék, amíg a fotózás tart nem fogtok megfagyni :)
2015. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: Igen, ezzel egyetértek. Fotósként a fél karom adnám egy rendes téli sorozatért, de általában vagy hó nincs, vagy esküvő. :D
2015. okt. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A fotósunk szerint a fotózás ilyenkor alsó hangon két óra hosszát tart, szóval én igenis megfagynék kint. :P
2015. okt. 30. 21:17
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Akkor szar a fotósotok.
2015. okt. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
#7: Nekem általában egész délutánjaim ( értsd: 4-6 óra az esküvő napjától eltérő napon) mennek rá egy-egy esküvői kreatív sorozat elkészítésére, sőt volt olyan pár akikkel kétezer kilométert utaztunk a megfelelő helyszínért kocsival és napokig fotóztunk ott. Nyilván szar fotós vagyok, elnézésed kérem. Ja, nem, inkább maradj csendben, ha buta vagy valamihez!
2015. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

mi jegyesfotózást télire tervezzük (feltéve persze, ha lesz hó)..

Egy esküvői kreatív gyöngyörű lenne kint a szabadban (is), persze lehet mellette benti helyszín is, de az én fotósom is a fél karját adná egy téli esküvőért. Ha még a hó is esne.. háát én imádnám.


pl:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


most mond, hogy nem szép..

2015. nov. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Szép, de ránézek és vacogok. Amúgy mindegy is, Budapesten egész télen kb 3-4 havas nap van, nem valószínű hogy pont akkora szerencséjük lenne. Clock Café, Sacelláry kastély, múzeumok (Pénzügyőr Múzeum!), kastélyok, van egy csomó, skanzen, kiadó házak ( [link] ), sógoromék valami romos, elhagyatott épületben fotóztak; de a fotós is biztos ismer megfelelő helyeket.
2015. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!