Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Összezavarodtam, esküvőre, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam, esküvőre, ha megvan a születési anyakönyvi kivonat (az amit a születésem után kapott édesanyám) akkor kell kérni újat, vagy akkor a régi 24 évvel ez előtti is jó a bejelentkezéshez?

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyakönyvi kivonatot 2-t biztosan kap az ember, születésit, meg halottit, de ezekből nincs több, mármint nem véges érvényességű okiratok. Ha nem vesztetted el, vagy nem égett el, nem ázott el, nem felismerhetetlen rajta az írás, akkor nem kell újat kérned belőle. :)
2015. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Teljesen rendben van elvan rakva minden fontosabb irat mellett. Csak nem tudtam, hogy így nincs e a 3 hónapnál nem régebbi kikötés
2015. nov. 30. 12:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy :) Én is szoktam ilyeneken parázni, de ebből tényleg csak egyet adnak ki, mikor megszületsz :)
2015. nov. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!