Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ehhez a fajta ruhához (szív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez a fajta ruhához (szív dekoltázsú fűzős) kell e melltartó, ha igen hol vettétek?

Figyelt kérdés

[link]


Teljesen rám öntötték a ruhát mindenhol tökéletes, csak nem tudom kell e alá venni melltartót, vagy sem, fehérnemű boltban azt mondták igen kell de nem szeretnék 20ezret kiadni egy melltartóért :(


2015. dec. 22. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a melled. Ha kisebb méretű, feszes, szépen áll, akkor nem feltétlenül kell a ruha alá melltartó. Ha egy picit is lóg, meg van ereszkedve, akkor érdemes melltartót felvenned, mert a hiánya bizony meglátszik a ruhán is.
2015. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
75/a a mellem tehát nem vagyok sajna eleresztve mellesleg :(
2015. dec. 22. 16:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor viszont pont amiatt lehet érdemes, hogy esztétikailag több legyen belőle :)
2015. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hol lehetne akkor venni olyat ami jó?
2015. dec. 22. 16:57
 5/14 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmit vennék hozzá

[link]

[link]

2015. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Push up csõtopp.
2015. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kedves 7-es első kérdésemet tettem fel a szalonnal kapcsoaltban, azért linkeltem tőlük a ruhát, mert pont ugyan ilyet vettem tőlük csak a melltartót nem tudtam, tudom, hogy milyet vegyek vagy ne vegyek...
2015. dec. 22. 17:11
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Na, nem azért a húsz fillérért, de te honnan jöttél? Barlangból? Ez előtt 20 éve is voltak pánt nélküli melltartók, és nehogy már ezt most kelljen megtudnod! Hány éves vagy? 75?
2015. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Életem első menyasszonyi ruhája, ha nem linkelem a szalont kapok rá normális választ, vagy ennyire rohadtul unatkozik mindenki, hogy csak kötekedni tud? Ha nem tetszik valami nem reagálok rá...
2015. dec. 22. 17:49
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Nézd... Egyre mélyebbre süllyedsz,szerintem hagyd abba,mert egyre jobban lejáratod magad.


Két verzió van:


a.) Ezt a verziót a legkevésbé sem hiszem,de tegyük fel, te tényleg egy ügyfél vagy,aki ebben a szalonban vásárolta a ruhát. Most komolyan te megveszel egy olyan ruhát,ahol bizonytalan vagy,hogy kell e melltartó vagy sem? Szalonban miért nem segítettek megválaszolni ezt a kérdést,ahol láttak felvéve a ruhában? Kicsit életszerűtlen,vagy ez ahogy korábban mások is írták, ott miért nem adtak tanácsot?


b.) számomra ez a legvalószínűbb,hogy te konkrétan ezt a szalont képviseled,és kitetted mint egy kérdés,csak,hogy felhívd a szalonrA A figyelmet.


Elárulom ezzel pont ellentétes hatást érsz el,visszatetsző ez a fajta nyomulás.

Minden napra szinte jut egy kérdés ezzel a szalonnal,sokak szemében ez visszatetsző. Csodálom,hogy a modera még nem szedte ki amúgy.


Ja,amúgy a szív alakú dekoltázs minden ilyen ruha esetében azonos,tehát csak ezért kár volt linkelni a szalon honlapját...

2015. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!