Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit csináljon a násznép ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljon a násznép ha túl kicsi a házasságkötő terem?

Figyelt kérdés

A házasságkötő terem kb 80 főt tud befogadni, de az esküvőn több mint 100-an lesznek.

Az, hogy csak az egyházi szertartásra meghívni valakiket, sajnos nem megoldás, mert a lánykikérésre mindenki hivatalos (és szeretnénk ha ez így is maradna).

Létezik valami alternatíva, hogy aki nem fér be a házasságkötő terembe az mit csináljon?

Vőfélyeknek van ilyenekre programjuk?

Várom az ötleteket! Köszönöm!



2016. márc. 5. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki nem fér El ülve majd áll
2016. márc. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De milyen program lenne ilyenre? Ha azért mennek, hogy titeket lássanak, akkor nyilván nem a nap ötlete elvinni az emberek felét pl. kertet ásni.


Nagyobb termet kellene keresni a közelben.

2016. márc. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Építsenek stadiont, elvégre ez a magyar módi.
2016. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
irtó nagy balhét,tömegverekedést és tegyétek fel a jutubra.
2016. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ötlete, bár lehet, hogy valakinek furán hangzik.

A násznép kinn várhat és beszélgethet, vagy járjon kinn az épület előtt (kör)táncot, aztán ha kijön a pár körbeveszik és megünneplik őket. Szerintem nem az a lényeg, hogy mindenki bámulja a szertartást meg az aláírást, hanem maga az ünnep.

Benn értelemszerűen a közeli rokonok, kinn pedig a távolabbiak legyenek.

Ha jól tudom déli országokban szokták kb. hasonlóan csinálni.

2016. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi városunkba is kisebb a házzasságkötő terem, de tartanak ott 100 fő feletti lagzikat is. Vannak bent székek, akinek meg nem jut, körbe szépen megállnak. Mindig így van, sose volt belőle probléma. Ott is van megoldás tuti. Vagy még sose tartottak 100 fő feletti lagzit ott?
2016. márc. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nagyobb termet nem szeretnénk keresni, mert akkor +100ezer forint lenne, mivel külsős helyszín.

Sokan fognak állni, de a 100 fő lehet, hogy még úgysem fér be. Majd annak utánakérdezek, hogy másoknál hogy volt.

Amúgy amióta feltettem a kérdést, kb arra jutottam magamban, hogy azt a 20 percet mindenki kibírja.

Előtte a lánykikérésen, meg utána a templomban mindenki mindent láthat :)

2016. márc. 8. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!