Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valami probléma az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valami probléma az esküvőtökön? Ha igen, akkor micsoda, valtoztatnatok valamin?

Figyelt kérdés

2016. máj. 5. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 1 bajom volt az esküvőmön mikor felébredtem és kiderült, hogy csak álmodtam.
2016. máj. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hat akkor az eleg nagy problema !
2016. máj. 5. 21:12
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul választottam cipőt. :D
2016. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én tegnap vettem meg a cipot :) tul magas sarka volt? :)
2016. máj. 5. 21:22
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt.A férjjel.Gyorsan cseréltem is.:)
2016. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Huha :)
2016. máj. 5. 21:57
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik tanú megvádolta a másikat azzal, hogy borsot szórt a virágos kitűzőjére (szerencsére jelenet nem volt, csak susmus)... nem voltunk hajlandóak foglalkozni a dologgal :).
2016. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nahát...ez érdekes :) :)
2016. máj. 5. 21:59
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem volt csoportkép.

Mert senki nem volt hajlandó terelni a vendégeket. Ott voltak a tanúink, a szüleink, és felkértük vőfèlynek az egyik barátunkat. Az a baj, hogy megbeszéltük vele, de ő kb. este 10 óra körül fogta fel, hogy mit is kéne csinálni addig semmi. Kertuk hogy egy jatekkal keszuljon. Az sem sikerult.

Igazából mindenki csak enni akart, meg parat tancolni. Es ez nem baj. De tobbszor is kertem a szuleinket hogy segitsenek feldobni a vendegeket, vagy az ettermi dolgozokkal nyugodtan egyeztessenek. Mert 2en a ferjemmel inteztunk MINDENT. Mindig mindenkit mi figyeltunk stb. Sajnos csak 4 szemünk volt...

Én azt tanultam meg belőle, hogy valószínűlwg 35 vendégnél is felkérnék egy hivatásos vőfélyt, aki hangosan odaszól hogy mi lesz, hogyan lesz. (Persze csak olyasmi amit 3lotte egyeztettunk)

Az ugy kicsit jobb lett volna.

Mert igy hogy mindenki nehezen oldodott fel, eleg erdekes volt.

Azert jol ereztem magam :)

Meg mindenki mondta hogy szuper volt a lakodalom meg stb. Ja szuper volt. Csak marhára elfáradtam. :) :/

2016. máj. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
A sógornőm volt a fotós és egy képen se vagyok rajta...
2016. máj. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!