Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon ciki lenne lakodalmat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne lakodalmat tartani úgy, hogy már egy éve házasok vagyunk?

Figyelt kérdés
Tavaly hirtelen felindulásból házat vettünk, és a lakáshitel + CSOK miatt gyorsan összeházasodtunk. Csak polgári szertartás volt szülőkkel, testvérekkel, semmi buli. Nem volt már időnk lakodalmat szervezni, meg a ház miatt nem is akartunk rá költeni. Most viszont azon gondolkodunk, hogy kár, hogy kimaradt az életünkből és mégiscsak jó lenne. Vagy most már hagyjuk?
2016. máj. 19. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne lakodalom legyen a neve. A testvéremék minden évfordulójukon szerveznek egy nagy bulit otthon, amire az esküvős társaságot hívják meg (70 ember volt kb.) Persze úgysem jön el mindenki, olyan 20-40 fős szokott lenni a vendégsereg, a kert meg jó nagy, így otthon tudják csinálni.


Ne lagzi legyen a neve, hanem egyszerűen csak egy nagy családi, baráti buli, ami anno elmaradt és most szeretnétek pótolni. A szervezést is máshogy oldanám meg a kajára, nem lenne szalagos, masnis feldíszített terem, csak simán egyszerűen.

Én így csinálnám.

2016. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Egyházi szertartás mellé nem lenne ciki, de ha sz nincs, akkor elég furcsa lenne.
2016. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Én sem szerettem volna a lagzit kihagyni, de ha valami miatt így alakult volna utólag már nem tartanék csak a buli kedvéért. Inkább elmennék valami szép helyre nászútra. De ha nektek még így is fontos akkor tartsatok. De nem biztos hogy mindenki akit meghívtok el fog menni.
2016. máj. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Szertartásvezetővel csinálhattok egy olyat, ugyan ami nem hivatalos, teljesen egyedi igényekre szabható és olyan mint egy esküvő. Vehetitek akár a fogadalom megerősítésének is. És akkor utána egy lagzit.

Önmagában szerintem furcsa lenne.

2016. máj. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az évfordulótokra szerintem teljesen oké, ha bepótoljátok a bulit. Csak ne lakodalomnak vagy utó-lakodalomnak hívjátok.
2016. máj. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Egyáltalán nem gáz.
2016. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ezzel úgy vagyok, hogy ennek akkor és ott van hangulata, az esküvő után. Most már értelmetlen. Bár mi nem csináltunk puccparádét, csak ebéd volt.


Rendezzetek egy sima bulit ha akartok, pl 1. házassági évfordulóra, de lakodalomnak hívni felesleges.

2016. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Az egyik kolléganőm direkt így csinálta. Egyik évben a polgári volt, a másikban meg a lagzi. De ők első perctől így akarták. Szerintem nem gáz. A meghívót küldhetitek úgy, hogy szépen belefogalmazzátok, hogy bár már egy éve együtt vagytok, de nem volt lakodalom és szeretnétek a családdal együtt is megünnepelni méltón az egybekeléseteket. Szertartásvezetőt hívhattok. Ő újra összead benneteket, csak ugye az nem hivatalos. Úgy teljesen olyan, mintha esküvő+lagzi lenne, csak nincs anyakönyvvezető.
2016. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon ciki lenne.
2016. máj. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fura, mintha elkezdene ez a "külön évben van esküvő, mint lagzi" divattá válni. Nekem már az is fura, ha csak hónapokkal van később a lagzi az esküvőtől. Ennek olyan rongyrázós, vendéglehúzós szaga van szerintem, mert ugye nászajándékot nem fogtok visszautasítani?
2016. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!