Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 37f vagyok! A tavasszal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37f vagyok! A tavasszal megismertem egy lányt, akivel őszre tervezzük az esküvőnket! Abban mind a ketten, megegyeztünk, hogy nem hagyományos lesz! Tehát egy medencés, fürdős, Esküvőt szeretnénk, mert mind a kettőnket vonzana! Vélemény?

Figyelt kérdés
Véleményeket,várok,hogy nem abszurd? Illetve,hogy lehetne megoldani Spontán,hogy a végén mindenki a medencében kössön,ki? Próbálok,értelmes válaszokat,várni,ha lehet!Köszönöm...

2016. aug. 5. 18:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Alig hiszem, hogy ez vonzaná a vendégeidet. Még a fiatalok közül sem nagyon akarna senki fürödni. Elég ostoba ötlet.
2016. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%

" 37f vagyok! "


A bölcsesség nem jön mindig együtt a korral. A kor gyakran csak egyedül jön.

kínai közzmondás

2016. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Ne halgass a Karótnyeltek Országos Egyesületének tagjaira. Az esküvő rólatok szól, olyat szervezzetek amin Ti jól érzitek magatokat! A hazai esküvők egy jelentős része baromi merev és kötött, hiányoznak belőlük a párra jellemző apróságok h
2016. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
35%

...előző vagyok csak véletlenül elküldtem. Esküvőfotósként azokat az esküvőket szeretem amik rendhagyóak, a párra jellemzőek, igényesek. Szívesen fotóznék egy ilyen esküvőt!


Sok boldogságot! ;)

2016. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Haramdik! Nagyon,szépen,köszönjük,és mi,sem vágyunk unalomra,mert szeretjük,az izgalmas,dolgokat! Ebben,lenne némi változatosság.Bár,azt tudjuk,hogy egy kicsit,meghökkentő,lenne!
2016. aug. 5. 22:10
 6/27 anonim ***** válasza:
93%

Néhány szó mögé nem raktál vesszőt :(

Azok a szavak büntetésben vannak, vagy miért lettek hátrányosan megkülönböztetve?

2016. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, tőlem távol áll az ilyen, már ha a saját esküvőmre gondolok, de biztosan jó buli lehet! :) Ha jól megszervezitek és egyértelművé teszitek, mire készüljön a vendégsereg, akkor hajrá! Arra készüljetek, hogy biztosan nem mindenki lesz benne a csobbanásban, nekik kell valami más elfoglaltság!

Ha a "spontán" alatt azt érted, hogy mindenkit meglepetésszerűen vízbe hajítotok, vagy ilyesmi, azt nagyon nem javaslom, nem igazán korrekt dolog a fodrászt, sminkest megjárt, legszebb ruhában érkező vendéget megfürdetni akarata ellenére!

Szóval ha ilyet szeretnétek, csak őszintén, egyenesen tudassátok a vendégekkel, hogy készülhessenek, aki benne akar lenni.

Egyébként a ti esküvőtök, olyan legyen, amilyet szeretnétek.

2016. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy értelmezem, őszi esküvő lesz, és arra készültök, hogy spontán eláztatjátok a násznépet. Javíts ki, ha tévedek.

Namost ősszel már nincs jó idő feltétlenül, és ha spontán a dolog, akkor a kedves vendégnél nincs váltóruha. A poén lehet, hogy jó lenne, csak nem így. Gondold el, hogy elmész egy szülinapi partira pl, és ketten megfognak és belehajítanak a vízbe, úgy, glédában, ahogy vagy. Utána ülhetsz ott csurom vizesen tovább, vagy hazamehetsz, már ha közel laksz és nem ittál, hogy átöltözz... Végiggondoltátok ti ezt?

Az előző hsz-szel értek egyet, nem fair, sőt egyenesen bunkó erőszakkal megmeríteni a násznépet, akik úgy mennek oda, hogy a legjobb formájukat hozzák, plusz nincsenek felkészülve erre ( lásd esetleges hűvöskés idő, váltóruha hiánya). Ha esküvői vendégként velem ez történne, nagyon kiakadnék. Más dolog, ha előre bejelentitek, hogy vizes esküvő lesz, erre és erre lehet számítani, emberek. És még akkor is lesz, aki nem szeretné, mert csak miattatok van ott (idősek, stb).

Úgyhogy nincs ez egyelőre jól átgondolva.

2016. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
37 évesen egy 12 éves szintjén vagy gondolkodásban, írásban. Inkább erre figyelnél oda.
2016. aug. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Húgom most volt egy balatonparti grillezős-fürdőzős esküvőn, imádták. A násznépeteket kell ismerni, ha a közeli rokonság jól fogadja a felvetést, akkor jó buli lesz. :)
2016. aug. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!