Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kire hallgatnál a legény-/leán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire hallgatnál a legény-/leánybúcsúval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A vőlegényed/menyasszonyod megesküszik hogy az ő legény-/leánybúcsúján nem lesz sztriptíztáncosnő/chippendale mert tisztel téged és szépen megkér arra, hogy a te búcsúdon se legyenek sztriptízesek. Viszont néhány barátod/barátnőd mindenképp ragaszkodik a sztriptíztáncosokhoz, azt vallják, hogy ezek nélkül nem igazi a legény-/leánybúcsú. Melyik fél kérését teljesítenéd?

2016. okt. 16. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván a páromét. Akinek nem tetszene az "unalmas" lánybúcsúm, annak nem kell jönnie. :)
2016. okt. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

osztom az első véleményét, azonban kiegészítem:


te miért akarnád befolyásolni az ő búcsúját? ennyire nem bízol meg benne? az, hogy a tiéden nem lesz, az a te ügyed. de miért akarnád megszabni szimplán az egód miatt, hogy az övé milyen legyen? és ha ő szeretne, akkor most mi van? nem mész hozzá, mert azt hiszed, hogy ő akkor nem tisztel téged? bocsi, de ez a felfogás kicsit nevetségesen hangzik.

ne legyen már ebből a pitiáner dologból balhé!


nem a haverok döntik el, majd ő saját maga eldönti, hogy mit szeretne az ő búcsúján :)


az én véleményem az, hogy az övén legyen, ha azt akarja, ez egyáltalán nem mérvadó

2016. okt. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Álszentség és képmutatás egy prostikkal teli szétbulizott éjjel után megházasodni. Ahogyan egy átlagos estén se fér bele az ilyesmi, a legény/lánybúcsún ugyanolyan megalázó a másik fél számára. :)
2016. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Neked fontos?

Ha igen, jussatok valahogy konszenzusra a jegyeseddel, elvégre ha ezt sem tudjátok megbeszélni, akkor nagyon nem kellene esküdnötök.

Ha nem, akkor a "barátaid" vagy tiszteletben tartják, vagy nem igazi barátok.

2016. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem barátkoznék ilyen emberekkel. De magamtól sem akarnék ilyesmit, tehát nem elsősorban a párom óhaja lenne az hogy ne legyen, hanem a sajátom.
2016. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a vőlegényemre hallgatnék, de ennek két oka van:

egyfelől ez egy teljesen jogos és érthető kérés a részéről, másfelől meg én sem szeretnék sztriptíztáncost. Ha valakinek ez az igénye, akkor majd a saját leánybúcsúján azt csinál, amit akar, vagy menjen el ilyen helyre.

2016. okt. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját magamra, én külön kértem, hogy se táncosnő, se prosti ne legyen.
2016. okt. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen a páromra, mégiscsak vele kötöm össze az életem. Ha a haver emiatt megsértődik, akkor tehet egy szívességet...
2016. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A páromét, természetesen. A barátoknak meg megmondanám, hogy vagy megelégszenek ezzel, vagy nem lesz leánybúcsú. És ezt be is tartanám.
2016. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Több fiú és lányismerősömmel mi azon a véleményen vagyunk, hogy ez az egész legény/lánybúcsú egy nagy f...ság :-D
2016. nov. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!