Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok, megsértődhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, megsértődhetnek a rokonok ebben az esetben? Bunkóság, ha így tervezzük az esküvőt, vagy senkinek semmi köze hozzá, mert ez a saját életünk?

Figyelt kérdés

Újdonsült menyasszony vagyok, a párommal az esküvőt teljes mértékben mi ketten akarjuk finanszírozni, nem fogadunk el semmit a szüleinktől, mert ők sincsenek eleresztve, meg mi ezt mindig is így terveztük. Ahogy számolgattuk, hogy kb. mennyiből jöhet ki egy esküvő (60-70 fővel), eldobtuk a sapkánkat. Pedig csak a közelebbi rokonokat számoltuk bele.

Felmerült bennünk, hogy akár az is lehetne, hogy elutazunk egy szép helyre külföldre, és ott tartunk egy két tanús esküvőt. Tengerpart, vagy valami ilyesmi.


A párom szerint a testévrei tuti hogy meg lesznek sértődve. Innen merült fel bennem, hogy a rokonok mit gondolnának, ha megtudnák, hogy mi ezt így akarjuk, így házasodunk.


Mi a véleményetek? Bunkó, magunknak való emberek lennénk ettől? Az én személyes véleményem, meg a páromé is, hogy ez mindenkinek a saját döntése, saját élete. Ettől függetlenül azért szívesen meghallgatnám mások véleményét.


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. jan. 1. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

En azt tennem a helyetekben hogy elmennek erre a kettanus eskuvore de ebben az esetben semmikepp se rokon legyen a tanu mert abbol tuti lesz sertodes foleg ha tobb teso is van...


Aztan itthon tartanek egy laza fogadast. Esetleg egy nagy bogracsozast. Tudod ha nem lagzi csak csaladi buli sokkal kevesebb az elvaras a pucc, es a koltseg csak a kaja meg az ital.


Ez jarhatonak tunik nekem en nem sertodnek meg ha a tesomek igy csinalnak.


De megsugok valamit. Tokmindegy mit csinaltok poroghettek a fejeteken akkor is lesz minimum egy valaki aki megsertodik valamin.

2017. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez csak az én véleményem, de nem kell a rokonság miatt kiadást tenni.


A magam részéről, kettesben a párommal mennék egy szép helyre, utólag bejelenteném, és szűk (!!!!) családi körben egy vacsi.


N

2017. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

" Tokmindegy mit csinaltok poroghettek a fejeteken akkor is lesz minimum egy valaki aki megsertodik valamin."


Ez így van.

2017. jan. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az értelmes válaszokat köszönöm! :)


Kedves, igen intelligens és modoros utolsó! Igen éles eszű vagy, a logikus gondolkodás nagyon penge, látszik:


"Újdonsült menyasszony vagyok, a párommal az esküvőt teljes mértékben mi ketten akarjuk finanszírozni, nem fogadunk el semmit a szüleinktől, mert ők sincsenek eleresztve, meg mi ezt mindig is így terveztük."


Pacsi, bravo :D :D :D

2017. jan. 1. 22:53
 5/13 A kérdező kommentje:
Szegény szerencsétlenke...:( Kívánom, hogy te is találd meg az életben a boldogságodat, hogy ne egy irigy, frusztrált emberként kelljen élni a mindennapjaidat...Talán majd ebben az évben a te életedben is történik végre valami jó. Isten áldjon!
2017. jan. 1. 23:04
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
retardált #6
2017. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Nagyot csalódnék a testvéremben, ha élet egy ilyen fontos eseményéből kihagyna. Én nem tudnám megtenni, ahogy a szüleimet sem hagynám ki soha. Ennyit megérdemelnek szerintem. A távolabbi rokonok véleménye nem érdekelne. Én tartanék egy polgári esküvőt a szűk családdal és utána vacsorával. A nászúton pedig úgy is elutaztok. Szóval igen, szerintem bunkó aki kihagyja ebből a családját.
2017. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak a két tanu volt, soha nem bántuk meg.
2017. jan. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Az utazas, a jegyek, a szallas, a papirmunka etc. a vegen annyi penzt fog elvinni egy tengerparti eskuvonel is, mintha itthon tartanatok egy min 40-50 foset. Szoval, ha a koltsegkimeles az indok, akkor ket tanu, anyakonyvvezeto hetkoznap, es ennyi. Ez esetben szerintem mindenki megertene (esetleg kesobb egy vacsora), viszont, ha azt mondjatok, hogy sporolas miatt lesz kettanus, majd pedig meglatjak a tengerparti eskuvos kepeket, akkor jogosan huzzak fel meglepodve a szemoldokuket, mert az nekem is kicsit visszas lenne.
2017. jan. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy ilyen tengerparti esküvő belekerül közel annyiba, vagy annyiba mint egy 50-70fős lagzi, szóval ebből biztosan sértődés lesz és valahol meg is értem.
2017. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!