Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi van ha meggondoltuk magunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van ha meggondoltuk magunkat?

Figyelt kérdés
Két éve volt az eljegyzés gyűjtögettünk de most már úgy vagyunk esküvőre szánt pénzt inkább házbövitésre majdani gyerekekre szánjuk. Örök jegyesek? :-D
2017. febr. 10. 21:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Két tanús esküvőt nem szeretnénk
2017. febr. 10. 21:38
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Bazz...arra koltitek amire akarjatok. Nem csak millios eskuvo letezik.

Ilyen idiota kerdest. Kozosen eldontitek..puff

2017. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Fektessétek be a pénzt Brókermarcsinál! Garantált siker
2017. febr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Azt értem, hogy inkább másra költenétek, de ezek szerint ti nem csak esküvőt, de házasságot sem akartok.

Hát nekem ez elég fura.. tekintve, hogy eleinte akartátok.


Nyilván erre a két tanús esküvő (vagy akár szűk családi körben tartott esküvő) lenne a megoldás.

Én azért elgondolkoznék rajta, hogy miért nem akarjátok a házasságot.

2017. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én attól még összeházasodnék a párommal, egy ebédet minimum tartanánk.
2017. febr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem az összefüggést.

Oké, hogy a pénzt másra költenétek, ne legyen lagzi. De hogy a 2 tanús "összeiratkozás" miért lett kizárva, az rejtély számomra is. Pláne hogy a sima esketés – munkaidőben, hivatalban, illetve a házasságkötő teremben – ingyenes és nem tart tovább 10-15 percnél.

De még ha ki is kell fizetni a dísztermet mondjuk, az is elhanyagolható összeg egy lakásfelújítás költségével összehasonlítva.


Szerintem van más is a háttérben, maximum magatoknak sem meritek bevallani.

2017. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem itt a pár egyik tagja meggondolta magát. És most ezzel próbálja beetetni a másikat.

Papír nélkül felelőtlenség együtt élni, akkor legalább az élettársi papírokat csináljátok meg (végrendelet, rokkantság stb). Ha a felbújtó fél ezt sem akarja én azért vigyáznék.

2017. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tartotok egy két tanús, esetleg egy szűk családi körű esküvőt. De mivel ezt sem akarjátok, itt valami más állhat a háttérben. Valamelyik fél már nem akarja ezt a házasságot.
2017. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akartok 2tanúsat, akkor legyen szűk család, esetleg közeli barátok és csak egy ebéd lagzi nélkül. Olcsóbban jön ki, nem kell dj/zenekar, meg a sok alkohol amit a vendégek hajnalig fogyasztanának...sok pénzt megspórolnátok így. Gondolj bele milyen drágák a röviditalok és hajnalig jó pár feles lecsúszna a vendégeknek plusz az üdítő, bor stb.
2017. febr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!