Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férjhez akarok menni. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjhez akarok menni. Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon különleges helyzet. Kérem csak azok olvassák tovább, akik mindenféle rasszista előítélet nélkül képesek válaszolni.

Magyar állampolgár vagyok, a férfi, akihez hozzá mennék pedig pakisztáni. Két éve ismertem meg egy tanulmányi utam során. Nagyon rendes, de lényegtelen.

Az a kérdés, hogy milyen papírokra lenne szükség, hogy elindíthassuk a házassági folyamatot illetve szükséges-e konzul elé menni, vagy simán csak összeházasodunk és kész?

Ha valaki volt ilyen helyzetben nyugodtan írjon privát üzenetet.

Aki meg rosszindulatúsággal tele van ne válaszoljon. Köszi


2017. febr. 12. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kérdés, de miért nem mész ki hozzá te? Az olyan szép lenne. :))
2017. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

A külföldi állampolgárnak el kell mennie a saját országa magyar nagykövetségére és ott elmondani, hogy a házasságkötési szándékának bejelentésnél a magyar anyakönyvi hivatalban nem tud személyesen megjelenni. Közjegyzői okirat készül erről, mindjárt kétnyelven.

Ha történetesen "itthon" tartózkodik keressen fel egy olyan közjegyző irodát ahol "külföldiül" is értenek - a többit lásd fentebb.

Ahhoz hogy külföldi állampolgár Mo.-on házasságot köthessen kell az anyaországi illetékes hatóságtól az igazolás: nem házas...

A fordíttatás szükséges.

2017. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Igen.Talán tényleg neked kellene kiköltözni.....
2017. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm, a nem normálisaknak üzenem hogy nem kérek a véleményükből.
2017. febr. 12. 17:55
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, valakinek nem volt pénze letelepedési kötvényre ezért be akarja magát házasítani az országba, tiszta középkor :D
2017. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

2 eve ismerik egymast, balgak.. miert ne lehetne egy rendes ember?

Sok sikert nektek!

20/n

2017. febr. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Latom valakinek ezva nemi élete hogy lepontozza a válaszomat.

Előző voltam.

2017. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!