Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen ruha állna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ruha állna jól nekem?

Figyelt kérdés
Kb ilyen az alakom, mint a képen a lánynak csak sajnos alig 168 centis magassággal. Olyan ruhát szeretnék amiben nem tűnök habcsóknak és olyat sem szeretnék ami olyan mint egy zsák.. jó lenne ha szép dekoltázsom lenne és a párom odavan a fenekemért szóval azt sem szeretném elrejteni egy zsákba... szerintetek? Tudnátok képet mutatni?
2017. febr. 12. 19:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi lemaradt a link. [link]
2017. febr. 12. 19:37
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Linkelni sajnos nem tudok, de pontosíts, hogy milyen alkalomra kellene.

30/f

2017. febr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Ja bocs. Nem szóltam. Esküvő :D

30/f

2017. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
En valami egyszerubb vonalvezetest javasolnek, A vonalu ruhakat foleg. Jo, hogy a parod imadja a fenekedet, meg a melleidet, de azt inkabb akkor neki kene mutogatnod, nem meg a 100 masik meghivottnak :D.
2017. febr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha bemész egy szalonba, ott elmondod a hölgynek amit itt leírtál és majd ő mutat neked valót.
2017. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Számomra nem az a lényeg, hogy xy mit gondol majd rólam ha meglát a ruhában, én azt szeretném ha a páromnak tetszek benne és jól érezzem magam, de neveséges azért nem szeretnék lenni. Meg nyilván páromat nem viszem el ruhapróbára :)
2017. febr. 12. 19:50
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt a jobb oldali?


[link]


?


Igazából, ha beírod gugliba, hogy "molett esküvői ruha", akkor ilyesmik jönnek ki tonnaszámra, azért nyilván te ismered a pontos alakod és persze a saját ízlésed :)


Egyébként nekem a szalonban a ruhapróbán elég sokat segítettek, nyilván kedvesen és udvariasan, persze, de jelezték, ha szerintük valamelyik ruha kevésbé illett hozzám/rám (illetve ha egyetértettek ezen véleményemmel :D ). Biztosan neked is sokat tudnának segíteni, meg bár nem is a párod viszed el, én anyukámmal és két barátnőmmel voltam próbálni, azért ha mást nem, az ő őszinteségükben bízhattam :)

2017. febr. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A második link bal oldalija nagyon nagyon szép :)
2017. febr. 12. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Soha nem értettem, az esküvőn miért akarnak "szexizni" a menyasszonyok és kipakolva mindenüket olcsó menyasszonynak kinézni :)
2017. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért szerinted apáca ruhában kellene esküdni? :)
2017. febr. 12. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!