Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyire nézik meg az embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézik meg az embert egy esküvőn, ha nem akar táncolni, valamint kiöltözve?

Figyelt kérdés
Esküvőre leszünk hivatalosak a tavasszal,a bajom hogy engem mindig felkérnek táncolni,de nem szeretek,valamint én nem vagyok ez az öltönyös srác,így kiöltözni sincs különös kedvem,gáz ha farmerbe,ingbe meg egy dzsekibe mennék ? Meg az is gáz ha a tánc alól kivonom magam ? Eddig ha elutasítottam egy lány felkérését mindig olyan furán néztek rám.
2017. febr. 16. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem muszáj táncolni, de azért az alkalmi ruha illik.

30/f

2017. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem öltözöl ki, az gáz eléggé. Persze lehet farmer is akár, mondjuk valami normális szabású, nem koptatott, hozzá ing, de akkor már egy sportzakót dobj fel magadra.

Ha nem táncolsz, abban nincs semmi különös. Amikor fiatalabb voltam (kb. 20 alatt), akkor én sem nagyon szerettem, de amióta elmúltam kb. 25, azóta késztetést érzek rá. Na nem mintha én lennék a következő Fred Astaire, de már a cimborák házasodnak, szóval sok az ismeretlen csaj, velük meg nehogy ne kezdjek ki... ...erre meg ideális kezdet egy kis tánc. :D

2017. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Én a saját esküvőmet (ha lenne véletlenül) is farmer+ing kombóval szeretném megoldani.
2017. febr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Táncolni nem kell, de kiöltözni illik. Nem kell frakkban menned.
2017. febr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

kiöltözhetnél, mert mégiscsak illik szépen odaállítani, de ha nem akarsz tánxcolni, azon nem sértődhetnek meg.

Én sem akartam, mikor kicsi voltam, húztak le a padról és feldőlt, mert nem akartam menni. Tök ciki volt, bár meg se látták szinte.

2017. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kiöltözés azért nagyban függ az esküvő stílusától is. Nekünk pl szabadtéri esküvőnk lesz saját kertben, utána a buli egy fatálas étteremben. Engem pl baromira nem izgat, hogy ki mit vesz fel. Lehet jönni farmerben-pólóban, meg nagyestélyiben is :) Ki miben érzi jól magát. Csak az érdekel, hogy azért jöjjenek, mert örülnek a boldogságunknak.
2017. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tiszteld már meg őket annyira, hogy normálisan felöltözöl! Bemennél a templomba farmerbe? De ha nem is lesz templomi, ez akkor is ünnep és meg kell adni a módját! Nem muszáj öltöny, de egy szövetnadrág meg ing a minimum!
2017. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én esküvőmön nem tűnt volna fel, ha farmerbe jössz, mert a férjem is abba vonult az anyakönyvvezető elő. Viszont ha nem olyan stílusú az esküvő, akkor tiszteld meg a párt azzal, hogy idomulsz az ízlésükhöz egy napra, mert róluk szól, nem rólad. Ha meg nem ennyire fontosak neked, akkor ne menj el, még az is jobb.
2017. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!