Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti megsertodnetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megsertodnetek?

Figyelt kérdés

Egy nagyon Jo baratnomnek juniusban lesz AZ eskuvoje. Nagyon szeretnenk elmenni...de tobb sebbol verzik a tortenet...

A legnagyobb aggodalmam, hogy marcius vegen aprilisban szulok es nem tudom meg hogy alakul AZ eltunk pici babaval...mennyire birja majd AZ utazast. Ugyanis Magyarorszagtol 1000 km-re koltoztek AZ elmult evben (mondjuk szamomra erthetetlen miert Ott lesz a lagzi, mikor Minden baratjuk es mindkettojuk csaladja irt van). Szoval tegnap megirtam neki hogu szeretnenk menni de ilyen pici babaval egyelore nem tudom biztosra igerni. Azota nem irt semmit...

A Masik gondom hogy nagyon sokba kerul AZ ut...plussz elozo igeretukkel ellentetben a szallast sem fizetik (korabban ezt igertek) kettonknek also hangon 30 e.


Tenyleg mennek szivesen, de megertenetek ha megsem tudnank elmenni? Nen tudom MIT mondhatnek neki..


2017. febr. 17. 07:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg jó barát, akkor nem sértődik meg.

Gondolom, nem ti lesztek az egyetlenek, akik nem tudják vállalni a költségeket, és egy nőnek igenis meg kell értenie, hogy babával nem oda és akkor utazol, ahogy kedved tartja.

2017. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Lehet, csak a szervezkedés miatt van nagyon lefoglalva, azért nem válaszolt még. Ha meg a face-n írtad, ott van mindenféle bonyodalom.

Pedig jó buli lenne biztos, nyilván nem ezért Magyarországon rendezik, gondolom ennél jobb helyen lesz(hacsak nem a tajgán, 1000km az is)

Aztán lehet, a szállás dolog miatt esett gondolkodóba, hogy felrúgták az ígéretüket. És inkább hallgat.

2017. febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Lehet épp azért tartják ilyen messze, hogy ne menjen el senki (vagy csak kevesen...).
2017. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én megérteném. Szomorú lennék, de szerintem ezek tök érthető érvek.
2017. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Aki nem teljesen infantilis, az megérti, hogy nektek most ez valódi akadályokba ütközik és még ha szomorú is egy kicsit, nem sértődik meg és megérti.

1000 km-t utazni pici babával egy lagzi miatt elég nagy overkill szerintem is, én sem mennék.


Amúgy borzalmasan írsz, fájt végigolvasni. Kapd össze magad, üázz!

2017. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem érti meg, hogy egy 3 hónapos pici babával nem akarsz 1000 km-ert utazni, vagy nem akarod itt hagyni 3 napra, akkor a gond nem veled van :)
2017. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen érthető az indokod.
2017. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerintem latszik hogy nem helyesirasi gondjaim vannak...a telefonom javit igy...esetenkent. Elnezest erte.


Koszi a valaszokat.

2017. febr. 17. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is szomorú lennék, ha egy nagyon jó barátnőm nem tudna eljönni az esküvőmre de nem sértődnék meg, megérteném, hogy a picivel nem utazna ennyit. Ami szerintem teljesen normális, 2-3 hónapos babával gondolom nem olyan egyszerűek a mindennapok sem, nem hogy egy ilyen nagyon hosszú út.
2017. febr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg. Más lenne a történet ha a szomszéd városba kéne átugrani, nem kerülne komoly összegekbe az utazás és esetleg a babára is tud nézni a nagyi arra a pár órára. De azt nem várhatja el, hogy ide-oda rángassátok a picit akinek a személyiségéről még semmit nem tudtok, ötletetek sincs hogy bírná a herce hurcát, meg ilyen esetben a nagyinak sem illik lepasszolni a kicsit egy teljes hétvégére.
2017. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!