Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Saját esküvődből tanulva mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját esküvődből tanulva mit tanácsolnád régi menyasszony önmagadnak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt legfőképp az esküvő szervezésével, a nagy nap és annak lebonyolításának részleteire. Volt amit megbántál, vagy van valami jó tipp, amit tudsz tanácsolni egy most házasulandónak? Mi az amire ügyeljen, milyen tippekkel tudod segíteni őt?

2017. febr. 20. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hogy azonnal fogja a csokrát és száguldjon ki a házasságkötő teremből :D falja az életet, ne menjen férjhez.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Vedd le a cipődet és fuss amerre látsz! :D
2017. febr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

1-es! Te gondolatolvasó vagy? Pont emígyen akartam megnyilatkozni én is. :)

Kit érdekel a mennyasszonyi csokor, meg ruha, max. farsangkor felveszel egyet, de igaziból ne játszál ilyet. :)

Ezt mondanám magamnak. Ez a tuti tippem. :)

2017. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvőre fordított összeg felét félretenném, a meghívottak 80%-át nem hívnám meg, a maradék pár emberrel meg tartanánk egy pici, de igazán luxus-esküvőt.
2017. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem szerveznék esküvőt.

Fele rokon kétszínű,vagy képmutató illetve kifejezetten xarházi....

A pénzt a kettőnk boldogulására fordítanám.

/N

2017. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
It's a trap! Ne menj hozzá! Kábé ennyit üzennék magamnak. De akkor úgysem hallottam volna meg...
2017. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan hívj meg több embert, mert nem lesz olyan drága se az étterem, se a virág, se a többi.


Mi nagyon felülkalkuláltunk a költségekkel és páran ezért estek ki a meghívottak közül. Közben meg jóval kevesebbet fizettünk mint számítottunk rá.

2017. febr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Hogy "ugyes, okos kislany. Jo dontes volt minden, ma is pont igy csinalnam"
2017. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy semmit ne bízz a családtagokra, mert úgy sem tudják megcsinálni :D

És ne idegeskedj mindenért. Ami szarul sült el azt már engedjük el...

2017. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az étteremmel köss szerződést, legyen benne minden, az is, hogy csak mi leszünk az étteremben. Minket átvágott az étterem és ránkszerveztek egy másik esküvőt ugyanarra a napra egyazon helyiségbe. Jól összevesztünk velük és lemondtuk őket, 6 héttel az esküvő előtt kerestünk másik helyet, szerencsére találtunk, mondjuk, csak 25 főnek kellett helyet találni.


Egyébként semmi más, olyan esküvőm volt, amilyet szerettem volna, nem engedtem, hogy beleszóljanak mások és ez így volt jó.

2017. márc. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!