Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért vicceli el mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vicceli el mindig az esküvő témát?

Figyelt kérdés

Párommal lassan két éve vagyunk együtt, és sokszor jött már fel szóba az esküvő. Konkrétan lánykérés nem volt még, de hol én, hogy a párom hozza fel ezt a témát, és tervezgetjük a nagy napot. Azonban ha ismerősökkel beszélünk erről, vagy rákérdeznek, akkor mindig azzal jön, hogy ó, hát nem lesz itt semmi ilyen, meg hogy azért nem ment még el ennyire az esze, stb.

Most ezt viccnek szánja, vagy cikinek érzi? Utána ha kettesben feljön a téma, akkor megint ötletel.

Nem tudom mire vélni, volt, hogy társaság előtt kérdeztem rá, hogy most miről beszélsz, de akkor is folytatta tovább...



2017. febr. 21. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezz rá egy nyugodt pillanatban őszintén. Mi ennyiből nem fogjuk tudni megmondani, de te látni fogod egy őszinte, hirtelen kérdést feltéve a reakciójából az igazságot
2017. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Megmondta nem? Nem ment még el annyira az esze
2017. febr. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Mert még nem kész a házasságra, veled, azért beszél róla, mivel látszik, hogy te mennyire szeretnéd és ezért nem akar vitát. De, valójában az a helyzet, amit a haverjai előtt előad.


Beszéljetek vele erről őszintén.

2017. febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Hány évesek vagytok?

Szerintem elég gyerekes ez a hozzállás.Kettesben hülyít,hogy akarja, de nyílvánosan meg úgy tesz,hogy ez mekkora hülyeség,esze ágában sincs.

Ez tök gáz.És ha ennyire ad a mások véleményére, akkor hidd el,nem is fog elvenni..Amíg ilyen hülyegyerek szinten van.

Én amúgy szégyenbe hoznám az ismerősök előtt,ha ilyet mond,hogy nem ment el az esze,nem akarja.Nyugodtan megmondanám,hogy múlt héten még nem ezt mondtad.

2017. febr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gáz. Bunkóság tőle, és én biztosan elbeszélgetnék vele, hogy akkor most neked vagy a haveroknak kamuzik, és miért?
2017. febr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

#3-ként, ezt tapasztalatból írtam. A barátnőmmel a "párja", ezt játszotta 4 évig.


Végül kibökte, hogy esze ágában sincs megházasodni, de mivel, mi már túl voltunk az esküvőn a férjemmel a barátnőm egyre többször emlegette a párjának, hogy már nekik is időszerű lenne.


Mire végül kibökte neki, hogy nem is akar házasodni még jó ideig.


Tehát, mindenképpen beszélj a pároddal, nem rosszindulatból írtam, amit írtam.

2017. febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez a tipikus időhúzás. Ha tervezgetne komolyan, megkért volna. A haverok előtt már nem vállalja ezt a jófiút, nem akar elköteleződni.

Téged beleringat ebbe az álomképbe, így időt nyer, te úgy érzed hogy komoly a dolog, nem fogod most elhagyni, hisz készül elvenni - gondolod. Neki meg elég mindig egy kis falatot dobni, a házasság szintű élet megvan, hisz van akivel együtt él, szex van, de nem kell elköteleződnie, bármikor továbbállhat ha úgy van, elvan a lavórban.

A haveroknak meg pont ezért mondja ezt.

Az én párom a barátoknak is ugyanazt mondta mint nekem, kevés de nagyon jó barátunk van, sőt volt hogy nekik jobban kifejtette hogy mennyire várja már a dolgot, mesélte a részleteket, tanú melyikőjük lesz, mutogatta a gyűrűmet, mint utólag kiderült :)

Ha egy férfi tényleg szeret és veled terv akkor a haverok előtt is így van.

2017. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment mindenkinek a zöld kéz. Valószínűleg igazatok van. Az igazság az, hogy én a kapcsolat elején jeleztem, hogy ez számomra fontos dolog, és hogy nem szeretnék házasság előtt szülni. Pont ezt akartam elkerülni. Jelenleg nem hozom fel a témát, maximum a haverok előtt, és ha ugyanez lesz, elbeszélgetünk róla. Köszönöm mindenkinek!
2017. febr. 22. 09:26
 9/16 A kérdező kommentje:
Kor lemaradt. Èn 26, ő 37.
2017. febr. 22. 09:27
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne a haverok előtt kérdezz rá. Négyszemközt kérdezd meg, hogy akar-e esküvőt és ha igen, akkor a barátai előtt miért beszél így. Ha meg nem akar, legalább tudni fogod.

Ne félj megkérdezni, mert ha még ezt sem tudjátok megbeszélni, akkor kár esküvőn gondolkodni...

2017. febr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!