Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Terhes vagyok, miért szajkózzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok, miért szajkózzák az esküvőt?

Figyelt kérdés

Össze szeretnénk házasodni, ez tény, de a párom még meg sem kért, és a baba összejött most. Minden rokon, ismerős ezt kérdezgeti, hogy akkor most gyorsan egybekelünk, mire a válasz NEM, mert nem a gyerek miatt szeretnénk, hanem kettőnk miatt, amikor mi ketten úgy döntünk.

Nem akarjuk (főleg én) azt hallhgatni, hogy csak a gyerek miatt vett el.

Nem természetes ma már, hogy időnként később van az esküvő? Mit kell ezen annyira megbotránkozni? Anyósom még azt is mondogatta, hogy hát végül is ugyanolyan unoka lesz így is, így is szeretni fogják, mintha ez kérdéses lenne, meg győzködni kéne róla.

Idegesítő már. Szerintetek ennyire furcsa dolog, ha előbb jön a gyerek? Mert én azt hittem, ez ma már teljesen hétköznapi dolog, és most eléggé rosszul esik a sok nyektetés.



2017. febr. 28. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Téged idegesít ahogy látom:)

Nálunk úgy volt, egy gyerek, még egy gyerek, hát, berendezés, stb, majd házasság. Rá tíz évre még egy egyházi is.

2017. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi mellé ment. hát=ház
2017. febr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Idegesít hát! Mit követelik, hogy még idén legyen meg? Nem akarok nagy pocakkal férjhez menni, de hirtelen, jövő hónapban férjhez menni sem.

Ha a pici akkora lesz, hogy nem kell egész nap egy méteren belül lennem, össze fogunk házasodni.

2017. febr. 28. 18:58
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
és az jobb, ha azt hiszik azért lesz esküvő, mert terhes vagy :D
2017. márc. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Áhh, vannak ilyen események az ember életében, amibe mindenki bele akar szólni, közérdekű adatnak gondolják, hogy mikor lesz gyerek, hogy mikor lesz esküvő (érdekes, h ezt nem csak pasinak magyarázzák, hanem a nőnek is, aki lehet, h vágyott is volna rá, csak hát magát megkérni nem tudja). Xard le őket, engem a gyerekkel baxtat mindenki, mert volt esküvőm. Mintha ez ilyen kötelező sorrend lenne és ha megvan az egyik, akkor pipáltatnák veled a következő napirendi pontot.
2017. márc. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a lelked mélyén téged zavar inkább ez dolog, hogy megfordult a sorrend? Különben fel se vennéd nem igaz ? Egyszerűen meg kell mondani nekik, amit ide leírtál, hogy nagyobb lesz a gyerkőc akkor tartjátok meg az esküvőt. Ma már valóban nem olyan szokatlan, de ha valaki amúgy akar házasságot akkor nekem is furcsa, hogy miért vállalnak babát előbb. Egyébként ezzel nem lehet mit kezdeni, az emberek szeretnek beleszólni a másik életébe. Anyósod beszólását pedig inkább nem kommentálnám.
2017. márc. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem így van, utolsó, mert efelől én teljesen nyugodt vagyok. Mindig is hosszú jegyességre vágytam, nem egy kényszeres gyors esküvőre. Szóval ilyesmiről szó sincs.

Csak mikor már három egymást követő nap megjegyzi valaki, és ez nem is az összes, én azt már sokallom.

2017. márc. 1. 22:10
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát akkor a le.szarom tablettát javaslom :) Elhiszem, hogy nagyon idegesítő, de próbálj meg nem foglalkozni velük. Boldog babavárást :)
2017. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb az a kategória, mint nálunk, csak pont a gyerek miatt. 5 éve házasodtunk, azóta kapjuk a savat, hogy miért nincs még mindig gyerekünk? Amúgy nem is lesz. De mégis kinek mi a f... köze van hozzá? Senkinek nem tartozunk semmilyen magyarázattal. Érted. Magánügy:)


Az emberek szeretnek a másik életébe beleugatni, rendszerint azok akik unják a sajátjukat. Vagy engedd el a füled mellett az ilyen megjegyzéseket, vagy mondd meg, hogy majd akkor lesz esküvő amikor ti akarjátok. Van egy kéretlen tanácsom: mondjátok azt, (ha gondolod), hogy azt akarjátok, hogy a kicsi is ott legyen az esküvőn. :)

2017. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen megértelek, nálunk is ez volt, apósom még meg is kérdezte, hogy akkor zabigyerek lesz?

Most 3éves a gyerek és jövőre tervezzük az esküvőt.

Ne foglalkozz velük, majd abbahagyják.

2017. márc. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!