Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátnőm esküvőjére szebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm esküvőjére szebb ruhában akarok menni mint ő, hogy mindenki engem nézzen, bosszúból. Túl nagy gonoszság lenne?

Figyelt kérdés
Nagyon megbántott és most úgy csinál mintha minden ok lenne... ő elég igénytelen és az esküvői ruha amit választott, hát.. nekem meg vannak gyönyörű ruháim és sokkal szebb vagyok alapból is mint ő. Tudom h rosszul esne neki és minden képen én lennék a feltűnő, nem pedig ő. Ha jófej lennék, direkt visszafognám maga, nem sminkelnék meg ilyenek, de nagyon szemét volt, és ezt nem bírom annyiban hagyni sajnos.
2017. márc. 18. 13:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez nem bosszu, alap, hogy nem mennek direkt rondan en sem eskuvore, hanen ugyanugy sminkelnek meg a legszebb odaillo ruhamat vennem fel.
2017. márc. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
85%
Miért vagytok még barátnők ha annyira megbàntott?
2017. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%

Esküvőből jobb esetben egy van, barátnőből meg lehet száz. Lehet öt év múlva nem is beszéltek és téged már nem fog érdekelni ez az egész, viszont ha ő előveszi az esküvőjén készült képeket, neki ugyanolyan szar lesz.

Ha ennyire megbántott miért mész el? Mivel bántott meg?

2017. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
98%
Aha, Te amúgy hány éves vagy?
2017. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Szép kis barátnők vagytok mind a ketten.. Szánalomtenger.
2017. márc. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem barátság. Egyébként hány évesek vagytok? Ész alapján kb. 15...
2017. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
mint valami B kategóriás amerikai tinifilm :D
2017. márc. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
És milyen szerény is vagy a szépséged mellé. Szép barátság... de el kell, hogy keserítselek, akármiben is leszel, a fénypont a pár lesz, élén a menyasszonnyal, úgyhogy...te nem csak, hogy nem vagy jó fej, de mellé irigy is vagy, mert ő férjhez megy, te pedig nem, és még szánalmas is.
2017. márc. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kicsinyes dolog. Érdemesebb szóvá tenni neki, hogy megbántott. Ha tojik erre, akkor meg nem elmenni az esküvőre és megszakítani a barátságot. Ha tisztázzátok a dolgot, akkor meg olyan külsővel elmenni, ami neked tetszik és jól érzed magad, vagyis nem bosszú által vezérelve.
2017. márc. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Ha a barátnõd,miért beszélsz róla ilyen stílusban?
2017. márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!