Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a párodnak nem lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párodnak nem lehetne leány/legénybúcsúja, akkor te is lemondanál a sajátodról együttérzésből?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. Ha a párod szeretne leány/legénybúcsút, de nem tud tartani, mert pl nincsenek olyan jó barátai, vagy nagyon szétszéledt a baráti köre és nem tudnak összgyűlni, de tudod hogy szeretett volna, és rosszul érzi magát emiatt, te tartanál így magadnak legény/leánybúcsút vagy szolidaritásból te se tartanál?

2017. máj. 2. 19:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
62%

nem mondanék le róla, nem én tehetek róla, hogy nincsenek jó barátai.

L22

2017. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Igen, tartanék. Most az egy dolog, hogy neki nem lehet, mert így alakult. Attól én még ettől függetlenül tarthatok. Nem kell ennyire egymás nyakán lenni, hogy ha neki nincs, akkor nekem se legyen már. Ez annyira éretlen felfogás.

A másik részéről pedig önzőség is lenne, ha elvárná, hogy akkor a párja is mondja le a sajátját.

2017. máj. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem tartotok egyet akkor közösen? Mondjuk nekükn közösek a barátaink, mert az ő régi barátaival én is jóba lettem, és ő is az enyémeimmel, szóval én például külön bulit nem is szeretnék tartnai. Inkább egy közöset, ott is lehet vicces játékokat kitalálni
2017. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Én is közöset tartanék, vagy nekem sem lenne. :)
2017. máj. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Amellett, hogy 2-essel egyetértek, én a másik oldalról "fognám meg a dolgot": ha tényleg olyannagyon akarná, feldobnám neki, hogy csináljunk egy közös leány-legénybúcsút. Iszunk, baromkodunk, lehet közös szivatós feladatokat csinálni, stb..., szóval buliznánk egy jót. (Mondjunk nálam ennek nincs akkora jelentősége, ill. alapból ha tartottam volna, akkor sem vetkőzős pasikról meg fhaszos nyalókáról szólt volna a történet.)
2017. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én tartanék


Ha félnék hogy vitát szül, akkor felhívnám a legjobb haverját aki "viszonylag" közelebb van, hogy aznap menjenek el valahova.

2017. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
Mi közösen beszéltük meg, hogy egyikünknek sem fontos, így maradjon el. De mivel egyikünk sem rajong az ilyesmikért, tőlünk ebben az esetben sem lenne valami nagy áldozat.
2017. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Fú, az első két válasz láttán megijedtem, de látom, vannak még olyan mentalitásúak, mint én. :)


Engem még egyáltalán nem érint a dolog, csak kipattant a fejemből egy másik pár kapcsán, így gondoltam, felteszem a kérdést a nagy gyk-s közösségnek.


Én személy szerint vagy nem tartanék, vagy közös lenne. A saját leánybúcsúmon nem tudnám úgy jól érezni magam igazán, hogy közben tudom, hogy a vőlegényem csalódott, mert valamilyen oknál fogva neki nem lehet.

Én nem mondom, hogy ez konkrét elvárás a részemről, de ha a párom saját magától nem lenne erre hajlandó fordított esetben, akkor hozzá se mennék. Azért ennyi empátia minimum kell szerintem.

2017. máj. 2. 20:25
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
hat az kizart mertmi csajok berugunk hamar ki van berelve a hej es akor zene is jöne le van fizettve minden kielveznenk
2017. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Én közöset tartanék. Mivel amúgy nem vagyok ez a nagyon "csajos" fajta, nincsenek olyan lánybarátaim, akikkel "csajos bulikat" csináltam volna eddig. A baráti társaságunk közös a párommal, így valószínűleg lenne egy buli a barátokkal és kész.
2017. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!