Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Bunkóság, ha nincs vendégfogad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, ha nincs vendégfogadás, ha a vendégek kb. fele messzebbről jön?

Figyelt kérdés
Nem akartunk tartani, mert baromságnak plusz pénzkidobásnak gondoljuk, akkor is, ha háznál van, nem a helyszínen. Úgy tervezzük, hogy a templomhoz jön mindenki, ott lemegy a szertartás, utána el kocsival a polgárira, utána meg autózás kicsit arrébb az étteremhez. Végül is, az egész kezdete után jó két órával érkeznénk a helyszínre. Tesóm erre beleszólt, hogy ezt nem gondolom komolyan, hogy nem lesz legalább otthon vendéfogadás, mikor egy csomó vendég, meg kisgyerekes család is jön 200-250 kilométerről és nem is a kaja, hanem akkor kiöltözve menjenek valami benzinkúti budikba vagy hogy? Azt mondta, hogy az övén is pl. közelebbi rokonok, akik messziről jöttek, többen náluk öltöztek át, mert nem akartak órákig díszmagyarba nyomorogni a kocsiban, szóval gondoljam már át ezt, hogy tali a templom előtt. Most ez tényleg annyira gáz ötlet, hogy nem fogadunk vendéget ha nem mindenki helybeli?
2017. máj. 12. 13:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Igaza van a tesódnak.


Kell a vendégfogadás.

2017. máj. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem Tök jó dolgokat mond a tesód. Neked pl nem is kell részt venni benne, de hasznos, ha a vendégek nem éhesen leizzadtan, és teli hólyaggal ülnek be a templomba. :)
2017. máj. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van a tesonak.
2017. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Nem akkora gáz semmi. Aki jön tudja mik a körülmények.


De amúgy gondold végig, hogy tudtok e segíteni ebben annak akinek gond. És ha igen akkor tök közvetlenül írd meg, hogy ha valakinek behézséget okoz ez a rész akkor mit tegyen. Ha meg nem akkor így oldják meg.

Szerintem kevesek akadnak ki ilyeneken. Egy esküvőn általában jó kedvük van :) nem ez mi miért nem jó megy.

2017. máj. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
61%

Nekem mondjuk lenne rá igényem, hogy kézmosás, mosdó, kávé, két falat, egy pohár üdítő stb. luxus, kényeztetés és odafigyelés vegyen körül :)


Vagy én se nyitom meg a bukszámat, mert miért is?

2017. máj. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Engem nem zavarna, sőt örülnék hogy annyival is rövidebb a program. Kicsit túlzás már ez a hisztéria, ami az esküvők körül megy.
2017. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Pont nem ez a hisztéria, hanem templomi esküvő. 250 km utaznak nyári melegben a vendégek, és a templom melletti kocsma klozettjeben öltözenek, frissitsek fel magukat? Inkább nem is mennék.
2017. máj. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
62%
Ha nektek némi kávé és szendvics drága, akkor kisebb esküvőt tartsatok.
2017. máj. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%

Igaza van tesódnak. Én koszorúslányként öltöztem parkolóban, kész élmény volt, főleg hajnali kelés sminkelés, fodrászjárás és hosszú utazás után.

Egy két hidegtálba, pár adag pogácsába nem haltok bele.

2017. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ha nem szeretnél erre költeni nem fontos.

Ha annyira messziről jönnek felteszem foglaltak szállást, amit jó eséllyel addigra már elfoglaltak, ott át tudnak öltözni, ha pedig mindenkit zavar megkérhetitek a papot, hogy nyissa már ki a plébánián a mosdót. Általában engedni szokták.

2017. máj. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!