Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szolíd esküvő, véleményeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szolíd esküvő, véleményeket, tanácsokat szeretnék?

Figyelt kérdés

30-35 fős, egyszerű polgári esküvőnk lesz. Elképzelés: összeadnak, homokszórás, pár közös képet csinál a fotós a meghívottakkal is. Utána megyünk az étterembe, pezsgő lenne tálcán poharakba kikészítve alkoholos és mentes is. Megköszönném, hogy eljöttek, koccintanánk és jó étvágyat kívánnák. AZ étel 2személyes tálakból állna, többféle hús és köret lenne rajta (nincs vega vendég), innivalót mindenkinek vinne a pincér amit óhajt (rövid/üdítő akármi). Utána felvágnánk a tortát, felszolgálnánk. Nagyjából ennyi, nem akarunk nagy bulit, felhajtást. Megállja ez így a helyét vagy van valakinek észrevétele/tanácsa?

Nem voltam még esküvőn...


2017. máj. 14. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Van ahol az önkormányzat erőlteti hogy ott legyen pezsgőzés. Ebben az esetben az étteremben fölösleges mégegyszer.
2017. máj. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az önkormányzat nem erőlteti, benne van a házasságkötési díjban. Ha kéred akkor is csak a házasulandók és az örömszülők kapnak, nem az egész násznép.


Amit a kérdező leírt az rendben van.

2017. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, úgy gondoltam az önkormányzaton csak a tanúkkal és az anyakönyvvezetővel koccintunk.
2017. máj. 14. 16:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nem látok hibát igazából abban, amit leírtál. De ugye ez az én személyes véleményem, mert ahány ház, annyi szokás, és mindenkinek más az ízlése (van, akinek csak az ereszdelahajamat jellegű dajdajos lagzi csak az igazi vőfélyestül-játékostul-menyecsketáncostul).


Ami kérdésem lenne: mennyi időt szeretnétek az egészre rászánni? Mert ha pl. tortavágás után még maradnátok egy keveset, azért mondjuk nem ártana némi aprósütit (inkább sósat) is bekészíteni.


Én is hasonló esküvőt tervezek amúgy, csak talán még kevesebb vendéggel. Én sem akarok nagy rongyrázást, felhajtást. Persze már jelentek meg ilyen szegről-végről ismerősök, hogy ők majd táncolni akarnak majd az esküvőmön, de csak szó nélkül vigyorogtam rájuk, úgyse lesznek meghívva (ha meg lennének hívva se lenne zenekar, mondjuk).

2017. máj. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából szeretnénk rövidre fogni, nyilván nem fogjuk elzavarni a vendégeket, de nem bánnánk ha kaja után hamar vége lenne.
2017. máj. 15. 17:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor érdemes szerintem a meghívó mellé egy körülbelüli programot mellékelni, hogy várhatóan ez meg ez ettől eddig tart. Akkor tudják előre, hogy úgy terveztek.
2017. máj. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs vele semmi probléma, ha ti így szeretnétek, csak a vendégeket is tájékoztassátok körülbelül, hogy ne bulira számítsanak.
2017. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is rendben van, én is még a vendégek teljeskörű tájékoztatását javasolnám. Mi nem tartottunk menyasszonytáncot, ezért a nászajándék odaadása eléggé össze-vissza volt. A mi hibánk volt, nem találtuk ki rendesen, szóval azt tanácsolom, hogy csináljatok egy nagyjábóli időrendet.
2017. máj. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!