Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki fizeti a koszorúslányi ruhát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fizeti a koszorúslányi ruhát?

Figyelt kérdés

Abban az esetben ha azt szeretném, hogy némileg egységes legyen:

mondjuk legalább a szín és a hossz ugyanaz legyen

akkor ki fizeti a koszorúslány ruhát? a koszorúslány vagy a pár?

Illetve szerintetek mennyire jó ötlet megvenni az anyagot, és mindenkinek azt mondani, hogy ebből varrattasson magának egy térdig érő ruhát???



2017. máj. 16. 09:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Ha ennyire be akarod őket öltöztetni, akkor neked kéne állni. Egyébként utálom a menyaszörnyeket
2017. máj. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Nektek illik fizetni abban az esetben, ha felkéred rá őket.
2017. máj. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
Ebben az esetben neked kéne. Esetleg ők megvarratják, de a nászajándék helyett.
2017. máj. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#1-es miért lennék menyasszörny?

nem értem

pont arról szólt a kérdés, hogy nem akarom hogy 20e-ért béreljenek egy báli rondaságot, hanem inkább akkor egy hétköznapi anyagból varrjon mindenki olyan rövid ruhát, amit felvenne máshova is, nem kell hogy egyformák legyenek, csak ne az egyik hosszú másik rövid.

amennyire néztem az árakat még pénzben is olcsóbb egy ilyen.

2017. máj. 16. 09:40
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
Neked illik fizetni ebben az esetben, de ha csak a színt határozod meg akkor mindenki megveheti a magának illő ruhát.
2017. máj. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

4.: mert esküvői kelléknek akarod őket használni. Az téged nem érdekel, hogy nekik mi állna jól, miben éreznék jól magukat. Például nekem vastag a vádlim, ha rám akarná valaki a térdig érő rucit erőszakolni, igencsak feszengenék, mert én kicsit hosszabban érzem jól magam.

Miért nem elég az, hogy egyszínű legyen a ruha, miért akarsz klónokat? A hajukat is megszabod, milyen legyen?

Ha ennyire meg akarod határozni, akkor erősen illik neked kifizetni és nem azt elvárni, hogy ők állják a te kívánságaid költségeit.

2017. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#5

bocsi a faggatózásért, nem igazán értek a dologhoz :D. Mindig azt hittem, hogy engem sose fog senki elvenni. :D

hogy képzelje

Tehát, akkor kérjem be tőlük a "számlát" (igazából nem számlára gondolok, hanem egy árra) utána, ha megvették vagy előtte adjak oda nekik pénzt, hogy ennyiből gazdálkodjanak?

2017. máj. 16. 09:52
 8/21 A kérdező kommentje:

#6

nekem teljesen 8 hogy hosszú vagy rövid a ruha, csak az az egy legyen egységes.

a fazon, hogy hány réteges, az ujj semmi nem érdekel, mindenki olyat csináltat amilyet szeretne. És ez is csak nagyságrendileg lenne: pl nem baj ha az egyik egy picit térd alatt a másik pedig picit térd felett ér.

nem érdekes

de azért úgy gondolom, ha nem várom el hogy erre az alkalomra külön ruhájuk legyen, hanem mindenkinek a saját stílusa szerint.

2017. máj. 16. 09:57
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
8.: akkor beszéld meg velük, hogy varratni szeretnének közös anyagból, vagy vásárolni (ezesetben tuti nem lesz pontosan ugyanolyan árnyalatú) és legalább egy részét te álld a dolognak
2017. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

jaj: igazából az oks, hogy az anyagot én állom, mert az az én álomszínem.

az hogy a varratást ki állja, mivel abba én a hosszúságon kívül nem szeretnék beleszólni, max annyit hogy felajánlok egy olyan varrónőt, akiről tudom hogy olcsón dolgozik,

de egyébként mindenki csinálja a saját ízlése szerint, olyat amiben jól érzi magát.

Azt elfogadom, hogy ha meg akarom szabni hogy egységes hosszúságú legyen, akkor nekem kell fizetni, de azt nem értem, hogyha mindenben ezen kívül ők dönthetnek, még előtte a színről is meg fogom kérdezni őket, akkor mi a fenéért lennék menyaszörny????

2017. máj. 16. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!