Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek szertartás és lagzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek szertartás és lagzi között volt a fotózás, hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés
Mindig is az volt a vágyam, hogy a párom az esküvőn lásson meg először a menyasszonyi ruhámban, plusz egy az étteremhez közel eső parkot szemeltünk ki erre a célra. Tudom, hogy így sem a legjobb, de ha esetleg valaki meg tudta oldani az kérem írjon róla.

2017. máj. 18. 16:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%

Én nem értem.

A szertartáson lát meg először a menyasszonyi ruhában. Vége, fotózás, majd lagzi. Hol a gond?

2017. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Első, a kérdező valószínűleg arra kíváncsi, hogyan lehet zökkenőmentesen összezongorázni azt, hogy a szertartás és a lagzi között van a fotózás. Mit csinál addig a násznép? Nem fog-e elcsúszni a fotózás, emiatt nem fog-e csúszni a lagzi? stb
2017. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
En voltam.olyan lagzin, ahol a szertartasrol kb. Fel ora volt az ut a lagzi helyszine, mig mindenki odaert, stb. Siman eltelt egy csomo ido. Utana majd egy ora allofogadas volt, kis egyharapasosak, pici szelet sutik, tok jo volt a hangulat, az ifju par meg ezalatt nem is volt ott, mert kicsit kesobb lovashinton vonultak be, minthogy megmutatkozzanak immar ferj es felesegkent a nasznepnek, tehat erre keszulodtek. En tehat el tudom kepzelni, hogy az eskuvo utan a nasznep az allofogadason van, esetleg a vofely gondoskodik rola h ne unatkozzanak, addig ti fotozkodtok a kozeli parkban. Masik baratnomek ugyan az eskuvo elott, de 45-60perc volt, mig fotozkodtak egycreten, es csodas kepeik lettek, szoval nem kell feltetlenul fel napig fotozkodni :-)
2017. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A fotózás nem két perc. Mi nem akartuk otthagyni ennyi időre a nasznépet. Meg hát a mi lagzinkról nem akartunk lemaradni ennyit sem. Mi a szertartás előtt fotózkodtunk, és akkor látott először a párom a ruhában amit a fotós és a videos is felvett. Nagyon szép pillanat volt. Utána még volt idő szusszani kicsit és beszélgetni a vendégekkel. Nem szerettem volna adig bujkalni a vőlegény elől.
2017. máj. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem tudtok rá legalább két órát szánni a naplemente környékén aznap, akkor tartsátok külön napon.
2017. máj. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Két óra szerintem túlzás. Én voltam olyan lagziban, ahol kb ennyi időre eltűnt a pár, elég gáz volt. Arra már nem nagyon emlékszem, hogy mi addig mit csináltunk.
2017. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
#6: Próbàltál már lefotózni egy esküvői kreatív sorozatot kevesebb idő alatt, hogy szerinted túlzás? Nyilván lehet, negyed óra alatt is sorozat módban lőni pár képet, de hidd el, hogy ha minősègi anyagot akarsz csinálni akkor ahhoz idő kell, normális körülmények (napnyugta könyéke) és felkészültség. :)
2017. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

sajnos az nem megoldható, hogy másik nap történjen a fotózás...


Így a naplemente csak akkor lehetséges, ha szertartás és az étterem között. Annyit hozzátennék, hogy nem kell utazni.


A több idő pedig sajnos csak szertartás előtt lehetne, de ennek hátránya, hogy gyerekkori álmom volt, hogy a ruhámban csak a templom ajtóban lásson meg a leendő férjem.


Sajnos másik nap nem megoldható. A ruha bérelt lesz, sminkest, fodrászt nem tudunk kétszer fizetni... és még sorolhatnám

2017. máj. 21. 12:42
 9/16 anonim ***** válasza:

Mi is így szerveztük, annál is inkább, mert gyerekkoromból nekem nem rémlik olyan esküvő, amelyen rögtön a szertartás után volt a vacsora. A mi környékünkön mindig úgy volt szokás, hogy a szertartások után, a vacsora előtt megy a pár fotózni.

A mi esküvőnk is ilyen lesz. Egy nagy tanyán lesz, ahova lapos talpú cipőben érkeznek a vendégek és maga a fogadás már laza elegáns ruhában történik. 11-kor lesz a polgári esküvőnk, majd 12:30-tól az templomi. Ennek legrosszabb esetben is 13:30-kor vége van, viszont csak este 6-tól várjuk a vendégeket a fogadás helyszínén. Mi fotózni megyünk, addig a vendégek sétálhatnak, fagyizhatnak egyet a városban, a környéken, vagy a tanyán is részt vehetnek számos programban. Gondolkozunk abban, hogy pl. beszervezünk egy sétakocsikázást erre az időre. Én sosem láttam még, hogy emiatt bárki is a száját húzná, ellenben olyat már láttam, hogy délután 3-tól kezdődött a lagzi állófogadással. Hajnali 1-2 körül már mindenki elindult haza, mert vége lett minden hagyományos programnak már baromi korán és az emberek az életüket is elunták délutántól. Nekem ez így irgalmatlan hosszúnak és vontatottnak tűnt, nem pörögtek úgy az események, nem volt hatalmas élmény hangulata...

Mellesleg megjegyzem a fotósunkat/videósunkat kifizettük egész napra, így abszolút hozzánk alkalmazkodik. A fotózás helyben lesz, 14-18-ig azért lehet jó és elegendő képet készíteni szerintem. :)

2017. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha fontosak a képeitek megoldjátok a külön napot, ha nem akkor meg úgyis mindegy! :)
2017. máj. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!