Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Férfiak, ti hogy "éltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy "éltétek túl" az esküvőt?

Figyelt kérdés

Imádon a párom, és alig várom, hogy a férjem legyen. Tényleg. Viszont minél közelebb érünk a "nagy naphoz", annál inkább a hideg ráz már a gondolatától is... a felhajtás, a rengeteg ember, a fotózkodás, az, hogy mindenki minket (sőt, leginkább gondolom engem) bámul majd, az egész műsorosdi a nyitótánctól kezdve a jegyes/házas/mittudoménmilyen fotózáson át a nyálas versekig/köszöntőkig...

Ahhoz képest, hogy állítólag ez az én naaagy napom, kb. 80%-a kompromisszum (mármint részemről) párom felé, szülők felé, rokonok felé.

Legszívesebben két tanúval csinálnám az egészet, de hát "olyan nincs"...

Olthattok is nyugodtan, ha az a jogos, de én inkább tippekre/tanácsokra/élményekre/tapasztalatokra lennék kíváncsi, ami segíthet túlélni egy egyébként számomra is fontos szertartás körül csapott parádét...


2017. máj. 19. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Már csak azt nem értem, hogy nő létedre, ezt miért kifejezetten a férfiaktól kérdezed, mikor ők nyilván egy másik szemszögből látják a dolgokat.
2017. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Természetesen nők válaszát is várom, csak "a valóságban" az a kevés nő, akivel beszéltem erről, mind leoltott/leugatott, nem értette..:
2017. máj. 19. 20:47
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, kis esküvőnk volt, nem szeretjük mi sem a nagy felhajtást, inkább a meghittségre törekedtünk.

Nálatok mi ennek az akadálya, ha ennyire a hideg ráz a nagy esküvőtől? A vőlegényed szerette volna így?

2017. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem a kérdés megfogalmazásának az okát.


Hát én sem voltam annyira oda a dologtól. Én 8 hónapos terhes voltam, azt hittem azt a napot nem élem túl. 300 fős vendégsereg volt és 38 fok. A reggelt végig bőgtem.

Aztán úgy sodródtam az árral, napközben a dolgok már úgy simán elteltek. Voltak gondok például az ültetésnél, de alapvetően jól sikerült. Aki ismer, tudja, hogy egyáltalán nem iszok, de azért például az is bosszantott, hogy a lakodalmamat tök józanul éltem túl. Na meg hát a nászéjszaka... Nagyon jól sikerült, a párommal külön szobában aludtunk, mert annyira horkolt (ő ihatott, pedig amúgy ő sem szokott).

2017. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, elsősorban a párom miatt lesz nagy esküvő, mindig is ilyet szeretett volna. Egyébként ez a fő "húzóerő", hogy hát a szerelmemért igazán megtehetem, csak ebből már jött a többi, hogy hát anyukámért/apukámért/anyósomért/apósomért/rajtam kívül mindenkiért igazán megtehetek mindent, amit amúgy nem akarnék... franc se gondolta volna, hogy két ember közös szertartása ekkora "közügy".

(Néha látom, hogy ez is egyfajta menyasszörny-hiszti, csak másik oldalról, de attól még ezt érzem, és nem szeretnék egész nap műmosollyal műsort adni, szóval próbálom valamennyire magamévá tenni a dolgot, hogy én is akarjam, csak hát nem megy.)

2017. máj. 19. 21:11
 6/15 A kérdező kommentje:
#4: ez mondjuk jó! Úgy értem erre is gondolhatok, hogy legalább nem terhesen kell végignyomni a napot. :D
2017. máj. 19. 21:13
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem vagyok nő, de szerintem igyál.

30/f

2017. máj. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Én már mocskosul sok esküvőt túléltem. Két titka van.

- Ne te állj az oltár elé.

- Még az elején igyekezz kiszúrni az alkohol szortírozásáért felelős srácot, és törekedj vele minél jobb kapcsolatot kiépíteni. Ha jól csinálod, gyakrabban jár arra cserélni a sört.

2017. máj. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk közepes esküvőnk volt, minden percét élveztem, de nekem nem jelent problémát a középpontban lenni. Ahogy írod ez egy hiszti, de mivel az esküvő rólatok (kellene, hogy) szól(jon) ezért azt gondolom, hogy az egyetlen akihez igazodnod kell és akivel kompromisszumot kell kötnöd az a párod. Az esküvő nem műsor vagy show a rokonoknak, de ettől még tudod tisztelni őket és hálásnak lenni, hogy eljöttek. Olyan esküvőt szervezzetek amit mindkettőtöknek rendben van, ami rólatok szól, ami olyan amilyen Ti vagytok és akkor a sajátotoknak fogjátok érezni. Egyébként én évi 20-25 esküvőn veszek részt, ki lehet bírni, sőt én elvezni szoktam.

egy esküvőfotós

2017. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja ès egy tipp: a jegyes fotózás hidakat épít, amik segítenek a jó esküvői képek elkészítésében és ráadásként lesznek civilruhás képeitek is. Ne hagyjátok ki! Amúgy a fotózás az egyik olyan eleme az egész felhajtásnak ami végre kizàrólag rólatok szól. Végig egymással foglalkozhattok és majdnem kettesben lehettek.
2017. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!