Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben az esetben kell nászaján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben kell nászajándékot vagy pénzt adni az ifjú párnak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy lagzi nem is lesz, mert inkább elmennek egyből nászútra, meg jön egyébként is a baba náluk, nem akarnak költeni egy lagzira.Így lesz egy ceremónia, ahol a család és a közeli barátok lesznek jelen.Tanácstalan vagyok, hogy adjunk-e így valamit.
2017. máj. 23. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem, hogy szükség lenne rá, mivel mint te is írod, nem lesz lakzi, szóval elég a jelenléteddel megtisztelni őket.
2017. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a család vagy közeli barátok közé tartozol. Beszélhetek meg egymás között, mi legyen. Esetleg közösen vesztek valamit. Illetve ismeritek jól a part, találjátok ki valamit, aminek örülnék. Igen, én adnék valamit.
2017. máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen kapcsolatban vagy a házasulandókkal. Ha közeli rokon vagy, én adnék, mert alapól is azért adnék, hogy segítsem őket egy kicsit a közös házas élet elkezdésében, nem azért, mert kajáltatnak minket. Ha csak barát, akkor sztem elég vmi pici jelképes ajándék, apróság.
2017. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Azert szoktak ajandekot adni az ifju parnak, hogy megtamogassak oket a hazassagkotesuk kezdeten. Ez egy kedves gesztus.


Ha ugy erzed, hogy nem szereted annyira a part, hogy hozzajarulj az o hazassagkotesukhoz legalabb egy jelkepes ajandekkal, akkor ne adjatok nekik semmit. De ebben az esetben nem szukseges elmennetek a szertartasra sem, mert nyilvan szamodra nem eleg fontosak.


Egyebkent nem hiszem, hogy az kell, hogy mervado legyen az ajandekozasnal, hogy ki hany millios lakodalmat tart, hanem az, hogy mennyire fontos Neked a par.

2017. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Halál gáz ami a lagzi meg a pénz körül megy.

Igen, adjatok valamit, akkor is ha csak jelképes dolog.

2017. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék, nyilván nem olyan értékben, mintha jelentős költségbe kerülne az ottani fogyasztásunk. Ha meghívtak egy esküvőre, akkor közeli kapcsolatot ápoltok a párral. Ebben az esetben illene valami jelképes ajándékkal megajándékozni őket ebből az alkalomból.
2017. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az értelmes hozzászólást. Úgy gondolom én is, hogy adunk majd valamit, és szerintem inkább valamennyi pénzt, hogy ezzel is hozzájáruljunk a költségeikhez és a babához.
2017. máj. 24. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!