Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van, aki azért nem vette fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki azért nem vette fel a férje nevét, mert nem tetszik neki a párja vezeték meve?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van olyan igen
2017. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én felvettem kötőjellel (ő is az enyémet), pedig nagyon nem tetszik... xD Majd hozzászokok, ill. vigasztal a tudat, h ez "csak" a hivatalos nevem, ergo a hétköznapokban nem sok jelentősége van, a hivatalos ügyintézés meg van olyan ritka, h megérje... xD
2017. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem volt kedvem azért.
2017. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Bár én még nem vagyok házas,még csak jegyes se. / vagyis hát voltam,de annak már vége lett /.


Nem fogom felvenni.Egyrészt mert nem tetszik;másrészt mert igyis nagyon hosszú a nevem,s sokan még csak ki se tudják mondani.

2017. máj. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A páromnak igen nyakatekert a neve,és ha valami miatt telefonon ügyet intéz,folyton ki kell betűznie.Ezért nem szeretném felvenni.
2017. máj. 24. 06:37
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy ha fel szeretnéd venni, csak nem tetszik, akkor lehet kérni tudtommal. hogy ne a vezetéknevét vedd fel hanem megjelenjen mondjuk egy betű belőle:

Egyik ismerősöm: Szabó Ilona

férjhez ment: Szabó Istvánhoz

Neve: Szabó Sz. Ilona

(persze a neveket megváltoztattam, de a séma ilyen volt)

2017. máj. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Én meg pont azért nem veszem fel, mert tucat neve van. Nekem különlegesebb. A kötőjeles verzió meg hülyén is hangzik, meg túl hosszú is lenne. Úgyhogy nem veszem fel.
2017. máj. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A párom neve Eszlári....Az én nevem Horváth Andrea sehogy nem tetszik az ő neve az enyémhez csatolva.A saját vezeték nevemhez sem ragaszkodnék ha nem lenne hétköznapi.De inkàbb meg tartanam a lánykori nevem,viszont a párom szeretné ha felvenném az övét,mindegy milyen formában.Szerintetek hogy hangzana a legjobban?
2017. máj. 24. 08:40
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem a Horváth-Eszlári forma jól hangzik, sokkal jobban, mint az enyém. :D

Nem írnám le, mert párom is gyakorizik, de kb. Bhornyák-Sallay, kitalálhatod, melyik az övé... xD

2017. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért ez nem olyan kacifántos, de ahogy érzed.
2017. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!