Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mekkora súlyra és milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora súlyra és milyen típusú karikagyűrűtök van?

Figyelt kérdés
Mi kívül-belül domború klasszikust néztünk ki, az enyém 4,5 gramm a páromé 3,5 (ő nem fogja hordani) A tiétek mekkora súlyú? Ez már masszívnak számít? Azt akarjuk, hogy ne menjenek tönkre anyaghiány miatt..
2017. máj. 26. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt gyűrűnk mert egyikünk sem visel ékszert.
2017. máj. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kettő együtt 12 gramm erre emlékszem, de a férjemé nyilván nehezebb, mert nagyobb. Nekünk is kívül-belül domború, ami iszonyat kényelmes. Nekem a legkényelmesebb gyűrűm. 14 karátos, hogy bírja a kopást és 4 mm széles.
2017. máj. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez azért nagyban függ az ujj nagyságától is, az én gyűrűm 53-as méret, eleve nem lesz olyan súlyos, mint a páromé. Nem is érdekel a súly meg az ára sem, csak munkába hordom, az az első, hogyha hazaérek, leveszem. Nem fog tönkremenni a gyűrű, ha vékony, akkor sem.
2017. máj. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, ha munkában hordod, akkor otthon miért veszed le? Kiváncsi vagyok.
2017. máj. 26. 17:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Második sor, másodikjára hasonlít (tulipános gyűrű), de más a mintája, férjem tervezte.

Az övé 9 grammos, az enyém 6. Kívül, belül lapos. Én szinte mindig hordom (kerti munkákhoz, favágáshoz stb leveszem, mert volt már a családban sajnos baleset ilyenből), vegyszerek is érik, és nincs semmi baja. 5 éve nyüstöljük. Annyi, hogy mi egyszínűben csináltattuk, és van rajta egy kopóréteg, egy speciális ötvözet, így évről-évre szebb, látszik rajta az idő múlása.

2017. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem hordjuk otthon. Nekünk valahogy természetes ha hazaértünk levesszük az órával együtt. Sportoláshoz sem szoktuk felvenni. Féltem is otthon, főleg takarításkor. Pedig fehér arany. Nem tudom sajnos hány grammos. Az úristen hazasodunkból való. 3 éve van meg, semmi baja. Mondjuk még jó.
2017. máj. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Klasszikus, külsőleg féldomború, arany karikagyűrű, 6mm széles, együtt a kettő 12 gramm. Semmi flanc, semmi csicsa nincs rajta (ilyennek is szántuk), csak az esküvőnk dátuma van belegravírozva a belsejébe. Ha strapabíróbbat szeretnétek, akkor vékonyat nem érdemes venni. Amúgy mi csináltattuk, meglévő arany ékszerekből, így egy fillérbe nem került, amúgy kb 135 ezer lett volna a két gyűrű, ha megvesszük.
2017. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!