Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a bérelt ruha foltos lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a bérelt ruha foltos lesz, ki kell fiztnem?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
pörkölt foltos?
2017. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha kimosható a folt, akkor nem. Ha a ruha helyrehozhatatlan károsodást szenved, nem kapod vissza a kauciót. Ez szalontól függően 50-70000 ft a bérleti díjon felül.
2017. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

biztos vagyok benne,hogy ki fogják tisztíttatni, nem csinálnak belőle nagy ügyet.

szinte lehetetlen,hogy egy akkora fehér ruhán semmilyen folt ne legyen az este után.

ha viszont mondjuk elszakad vagy komolyabb baja lesz, azért már lehet kell perkálni.

de ha koszos,azért nem szoktak szólni, benne van a tisztítás az árban, te is tisztítva kaptad .

2017. júl. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Theressita ***** válasza:
Hàt nekem zöld lett az alja a fűtől, meg sikerült az alsòszoknyàn egy lyukat ejtenem fotózàskor. Megnézték, konstatàltàk, hogy meg tudjàk javítani. Nem kellett ràfizetnem. Mondjuk a kölcsönzési àr is eleve jó magas volt, gondolom, szàmolnak az ilyesmivel.
2017. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem fű és egyéb koszfoltok voltak rajta+szakadás az alján és egy lyuk. Nagyon féltem, de végül csak 10 ezret nyeltek be a 50 ezres kaukcióból.
2017. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kellett fizessek, nem mondtak semmit.
2017. júl. 14. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!