Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt aki megbánta a 2 tanús,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki megbánta a 2 tanús, fapados házasságkötést?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve vagyunk házasok.Akkor döntenünk kellett, hogy lakás, vagy nagy esküvő. természetesen józan ésszel gondolkodtam, így lakás. Nem volt szép ruha, vendégek, de mára már bánom. Más is van így? Nem hinném, hogy valaha is lesz annyi pénzünk,hogy csinálhassuk egy lagzit, reálisan látom a jövőt,de gy picit akkor is bánt. jah és nem nem tini vagyyok 29/l
2017. júl. 24. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Mi milliomosok vagyunk, és így is fapados esküvőnk lesz. Ateisták vagyunk, így alapból a templomi kilőve. Utáljuk a tipikus lagzi hangulatot.

A mi barátaink mind mérnökök, orvosok, közgazdászok. Kibéreljük a Trófeát, és ennyi.


Mi a házas életet várjuk, ami nem fog igazából nagyban különbözni, ez csak egy láthatatlan kötelék, és szeretném felvenni a nevét. De maga a házassági szertartás nem egy nagy cucc a szemembe. Ami utána jön, az a jó :) A közös élet. Bár amúgy is együtt élünk 2 éve már.


22L

2017. júl. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még nem volt esküvőm, de sok ehhez hasonló kérdést olvastam már, szóval igen, vannak mások is. Általában a többiek jó tanácsokat szoktak nekik adni, ehhez viszont azt kell hogy átgondold, hopgy pontosan mi az, ami hiányzik. Volt ahol a megoldás egy közös "útóesküvői" fotózás volt, máshol csak egy szimpla buli a haverokkal a házaspárt megünneplendő. Gondold át, hogy pontosan mi az, ami hiányzik, és lehetőség szerint pótoljátok be csak azokat.
2017. júl. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Első nagyon durva, a 22 éves milliomos kislány - nyilván magának köszönhetően, önerőből -, akinek csupa orvos, mérnök, etc. barátja van... jah és már 2 éve (az már egy örökkévalóság!) együtt vannak, egyelek meg, drágaságom! :)

Minden rosszindulat nélkül kívánok sok boldogságot, de emellett kívánom, hogy a későbbiekben találd meg a megfelelő egyensúlyt! Örülj a milliomos barátodnak (vagy szüleidnek, nem tudom), a rengeteg (nekik köszönhető) lehetőségednek, a biztos jövődnek, és élvezd az életet! :)

De emellett légy hálás mindezért, ami az öledbe hullott, és kérlek próbálj visszavenni az arcodból, mert így, ilyen lélekkel sohasem leszel igazán, őszintén boldog!

Na puszi, sok boldogságot!

2017. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az esküvőt nem tartom "a nagy napnak", hanem a közös életünk kezdetének. Inkább az utána levő időszak az izgalmas, ezért ha "fapados esküvőm" lesz, azt sem fogom bánni. Ha hiányzik majd a szórakozás, akkor tartunk egy nagyobb házassági évfordulót.
2017. júl. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na igen, mi mindent beleadtunk, szuper jó volt de elment 2 millió! Mi meg ezt bánjuk egy kicsit! :D


Ha nagy hiányzik a lagzi hangulat, akkor én a helyedben kibérelnék egy olcsó helyet(mondjuk vidéken), megkérnék néhány rokont, hogy főzzön az eseményre, vennék egy rakat italt és bérelnék egy fantasztikus zenekart! Se dekor, se ruha, se semmi csak egy nagy buli lenne nektek! Ez szerintem egy kis spórolással megvalósítható!

2017. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnőméknek most lesz esküvőjük szeptemberben. Van pénzük bőven, elit réteg( menyasszony jogász, mérnők férjjelölt, apósjelölt a város ismert embere, de nem rongyrázóak), de ők nem is akarnak mást. A helyszín igaz extra, 100 km-t utazni kell oda. 15-en leszünk, ebben 6-an barátok. Esküvő, két extra helyszínen, vacsi, ennyi. Nem érdekli őket a lagzi, feleslegesnek tartják, táncolni nem szeretnek, egy másoknak rendezett. látszat bulira nem nem dobják ki a pénzt. Az a lényeg, Ők érezzék jól magukat és mi akik megyünk. Nászútra költenek majd sokat. 30 felettiek, józanul gondolkodnak, nem rózsaszín ködben. Természetesen együtt élnek, sok változás nem lesz.
2017. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én ismeretségi körömben, aki így esküdött, azért esküdött így, mert így akart. Szóval nem bánták meg. Mi is ilyesmi esküvőt tervezünk, annyi különbséggel, hogy szép ruha, egy jó ebéd meg picivel több meghívott (tanúkkal együtt lennének a vendégek 7-en :D) lenne. Ha sikerül olcsón kifognunk egy jobb (nyilván nem csúcskategóriás) fotóst, aki csak kettőnket fotózna szép ruhában, akkor talán az pluszba.


Szerintem a helyetekben én szerveznék egy kötetlenebb bulit az összes meghívottal, akit ott látnál... akár egy kerti parti is lehetne.

2017. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!