Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt itt valakinek az esküvőjé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt valakinek az esküvőjén saját eskü vagy szertartásvezető?

Figyelt kérdés

Nem a vallásos esküre gondolok, hanem a vallásoktól

független fogadalomtételre, egymáshoz címzett kedves szavakra.

Ti írtátok/olvastátok vagy fejből mondtátok?

Esküvőszervezőt hogyan választottátok ki?



2017. aug. 3. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Saját eskünk nem volt, hanem egy számunka fontos verset olvasott fel nekünk az anyakönyvvezető, előzetes egyeztetés alapján, a homokszertartás közben.


Esküvőszervezőt nem választottunk, mindent magunk szerveztünk meg és készítettünk el, mert mi amolyan "készítsd magad" típusúak vagyunk, mivel szeretünk mindent magunk megvalósítani, jó élmény a közös munka (legyen az akár, kertépítés vagy bútor vagy bármi :D) Mivel a kézügyességünk a munkánkból fakadóan adott volt, és meg is voltak a lehetőségeink és időnk, ezek elkészítésére.


Ha nem lett volna, nyilván fogadtunk volna, egy megbízható céget, amelynek szimpatikusak lettek volna a referencia munkái.


Az asztaldíszítést, külső dekorációt, az ülésrendet, de még a szalvétahengereket is és a köszönetajándékokat is mi magunk csináltuk.



Kivéve a virágokat, mert arra volt egy kedvenc virágosunk, akivel egyeztettük az elképzelésünket a kitűzőktől, a szülőköszöntő csokrokon át, a kocsidíszig bezárólag.

2017. aug. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem esküvőszervezőt kérdeztem, hanem szertartásvezetőt. A kettő teljesen más. Viszont nem annyira elterjedt valószínűleg, ezért lehet sokan nem tudják mi ez.
2017. aug. 3. 15:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"Esküvőszervezőt hogyan választottátok ki?"


Bocsi, akkor én olvastam félre, akkor a leírásban csak elírtad, a kérdést meg nem olvastam figyelmesen! ;)

2017. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj tényleg, én kérek elnézést a leírásban én is elírtam. :D
2017. aug. 3. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:

#4! Semmi gáz! :D


De, legalább innentől már egyértelmű lesz, hogy pontosan mire is vonatkozik a kérdésed! ;)


Sok boldogságot kívánok!

2017. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Annyi minden kavarog a fejemben, hogy már én se tudom mit beszélek. :D

2017. aug. 3. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!