Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyi ruha próbával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyi ruha próbával kapcsolatban mi a gyakorlat?

Figyelt kérdés

Egy év múlva lesz az esküvőm,anyukámat kértem meg, hogy kísérjen el a szalonokba.

Bp-en lakunk, így itt kezdenénk.

Többféle kérdésem lenne így elsőre:

Milyen fehérneműben menjek próbálni? Muszáj olyan melltartó, ami fűzővel egybe van építve? Vagy elég egy nagyon jó melltartó? Egyáltalán, a menyasszonyi ruha megkívánja a fűzőt mindenképp? (normál alkat vagyok).

Próbánál (tudom, hogy időpontot kell kérni), le kell tenni valami párezer forintot, hogy próbálhassak?

Ugye, nem kell rögtön eldöntenem, hogy melyik ruhát szeretném? Mondhatom, hogy köszönöm, majd átgondolom még, és visszajövök?

Anyu mobillal lefényképezhet-e, hogy amikor eldöntöm majd, tudjam, hogy melyikről van szó? (vagy ezt tiltott így?)

Köszönöm előre is, ha írtok választ.



2017. szept. 3. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olyan fehérneműben menj próbálni, ami hasonlít ahhoz, amit majd az esküvőn is szeretnél viselni. Tehát, ha alapvetően push-up melltartókat hordasz, akkor olyat. Ezenkívül valószínűleg pánt nélkülire lesz szükséged, kivéve, ha biztos vagy benne, hogy vastag pántos vagy ujjas ruhát szeretnél, ami felül nem látszik át.

Nem muszáj olyan melltartó, ami fűzővel egybe van építve, mivel egy jó minőségű ruhának van saját tartása, ami normál alkat esetén bőven össze fog tartani.

A próbához mindenképpen időpontot kell kérni, van ahol pénzt is kérnek, én szerencsére egy ilyen szalonban sem jártam.

Nem kell azonnal eldöntened, hogy melyik ruhát szeretnéd, persze vannak olyan szalonok, ahol az eladók nagyon rámenősek és megpróbálnak a döntés felé terelni, de nyilván távozhatsz foglalás nélkül is. Ne hagyd magad elbizonytalanítani.

A fényképezést valahol engedik, valahol nem, ezt szalonja válogatja.

2017. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen egy kényelmes fehérneműben mentem próbálni, mire eljött a nagy nap, addig úgyis fogytam még, rám kellett igazítani, szűkíteni a ruhát, teljesen lényegtelen volt, hogy milyen melltartó volt rajtam, mikor próbáltam. Nem beszélve arról, hogy csak olyan ruhákat próbáltam, amikben eleve "beépített" melltartó van, tehát külön ezzel gyakorlatilag semennyire sem kellett foglalkoznom.

Az én ruhámban egyébként nem is volt fűző, viszont olyan passzentosra beszűkítették, hogy nem is volt rá szükség, nem hogy nem esett le rólam, de még nagyon durván formált is, fűző nélkül is. Szóval, ha neked nem tetszenek a fűzők, akkor bőven van lehetőséged olyan ruhát választani, amiben nincs.


Én csak olyan szalonban voltam próbálni, ahol nem kellett fizetni, de hallottam róla, hogy vannak olyanok, ahol kell. Budapesten a körúton van egy rakás ruhaszalon, nagy részükbe előre időpontot se kell foglalni, és esetükben egészen biztosan nem kell fizetni a próbáért sem.


Nem kell eldöntened, melyik ruhát szeretnéd. Sőt, engem még biztattak is, hogy nyugodtan gondoljam át, még 8 hónapom volt akkor az esküvőig, szóval volt időm. Más kérdés, hogy ha nagyon biztos vagy a választásodban, nem érdemes sokáig húzni, mert a végén még az is lehet, hogy lecsúszol róla.


A fényképezést szalonja válogatja. Vannak, ahol nem engedik, vannak, ahol igen. Meg kell kérdezni az eladót, hogy náluk mi a szabály.


Sok sikert :)

2017. szept. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mind a ketten nagyon kedvesek vagytok, sokat segítettetek:)
2017. szept. 3. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!