Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mik a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a véleményetek az alábbi esküvői videósok munkájáról?

Figyelt kérdés

Vision Studio

Neverending Film's

Vagoart

Euroweddingfilm

Bellon Imre

Bridal Film

A Nagy Nap Projekt

Kissfilm


A videóikat én is néztem a neten, most konkrétan arra lennék kíváncsi, aki személyesen dolgozott velük, hogy kit ajánlanak és kit nem? Köszönöm!



2017. szept. 13. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, érdemben sajnos nem tudok segíteni, de ha van facebook profilod, ajánlom a menyasszonyi csevegő csoportot, ott naponta tesznek fel hasonló kérdéseket. :)
2017. szept. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én meg nagyon nem ajánlom a menyasszonyi csevegőt... Szerintem menj a fejed után :) Mi tetszik, mi az amibe beleszerettél? Az én ízlésemnek a Bridal Film jön be, ott a 2. videó nagyot üt, de alapból nem vagyok egy csöpögős kedvelő... De ismerem még a Sadowplayt is az is szép csak az is csöpög kicsit. Minden attól függ mi jön be.
2017. szept. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

Az említett videósokat sajnos nem ismerem de a barátaim esküvőjén találkoztam egy nagyon jó csapattal, őket bátran merem ajánalni. Nagyon szép filmet csináltak. Ha egyszer lesz esküvőm én mindenképpen velük csináltatom majd a filmünket. Ha még aktuális a dolog szívesen megírom privátban.

2017. okt. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Stifler_R válasza:
Tudom ,hogy már nem aktuális de aki kozelebb akar kerülni a válaszhoz és nem akar privát uzenetet annak a vagoart-ot javaslom Gyula olyan minőséget tud nyújtani amit ebben az orszagban kevesen ,engem speciel tanított fotózni,kamerazni,vágni ezért merem bátran ajánlani és ha megnézitek csak pár esküvőjet látjátok majd miről van szo.
2019. júl. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!