Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tudnátok ajánlani nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok ajánlani nekem zenéket esküvőre, lagziba?

Figyelt kérdés

DJ-nk lesz, válogatom a zenéket. De hátha van olyan zene, ami még nem jutott eszembe. A stílusok: rock & roll ("rockyzós" zenék), magyar és külföldi retro, rnb zenék, slágerek... igazából amik illenek egy lagziba, és meg is mozgatják az embereket.

Jöhetnek továbbá lassú számok is, amikre lehet andalogva táncolni, ilyet nem sokat ismerek.

Várom az ötleteket, köszönöm!



2017. szept. 16. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nézését meg a járását :D 😂😂
2017. szept. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz :D Lehet mulatós is persze, legyen is. De minőségi ;)
2017. szept. 16. 17:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Parov Stelar - Booty swing
2017. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszii! Parov Stelar a listán van a Caravan Palace-szal együtt :)))
2017. szept. 16. 18:49
 5/12 anonim ***** válasza:
A youtoben annyi zene van, válogas kedvedre valót.
2017. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Van is már egy listám a youtube-on több, mint 300 zenével... de ugye oldalt is csak ugyanazokat ajánlgatja már egy idő után, ezért kérdeztem, hogy hátha valaki beír majd egy olyan számot, amire nem is gondolnék, és akkor már azzal is ad ötleteket, támpontot.
2017. szept. 16. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4 Nah az jó, belőlük mehet a buli egy jó ideig, nálunk Parov Stellar volt a zenék "gerince". :)

Aztán egy idő után beindult a zenekéregetés (ami sztem nagyon jó, mert így mindenki táncolhatott neki tetsző zenére), most ami eszembe jut: volt Shakira, Juanes (la camisa negra), Maroon 5, Don Omar, Akon, David Guetta, Pitbull, Sean Paul, de még Britney Spears, aztán éles váltással ACDC, majd Tankcsapda is. :D Jah meg valamelyik bolond kérte a Despasitot, de akkor már olyan volt a hangulat, hogy az "atomrocker" vendégek is "táncoltak" rá. xD

Szóval nem tudom, nálatok hogy lesz; DJ, vagy laptop, stb..., de én maximálisan azt ajánlom, hogy bárhogy lesz, legyen megoldva, hogy a vendégek tudjanak kérni (akár csak hozzáférni a laptophoz, de persze a legjobb, ha van Dj, aki teljesíti a kívánságokat ;)).

2017. szept. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj bocsi, most nézem, hogy DJ lesz! xD Akkor ennyi, a lényeg (szerintem), hogy rugalmas legyen. :)
2017. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Végre vki aki szereti a Caravan Palace-t :))
2017. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#7

Nagyon köszi az ötleteket, találtam is közöttük jókat! :)

2017. szept. 16. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!