Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Máshol is divat az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is divat az esküvői cinematográfia, vagy csak nálunk lett ilyen felkapott?

Figyelt kérdés

Esküvő előtt állunk, és elkezdtük keresni a videóst. Most látom csak, hogy mennyire nagy divat ez a cinematográfia, ami ugye az egyedi esküvői filmet jelenti, összevágott jelenetekből, aláfestő zenére a készülődéstől a lakodalom végéig. Találtam sokféle filmet, az egész egyszerűtől a túlzottan csöpögősig.

Nektek mi a véleményetek ezekről a videókról?

Kértem árajánlatot is pár helyről, de nekem kicsit soknak tűnik, hogy átlagosan 400 ezer ft-tól indulnak az árak...

Nálatok milyen videós/cinematográfus volt vagy milyen lesz? Mennyit szántok rá?

Keresgéltem kíváncsiságból a youtube-on ilyen cinematography filmeket, de igazából magyarokon kívül nem is nagyon találtam más országokból. Csak nálunk ilyen nagy divat? Nagyzolás lenne ez is? Mi a véleményetek?



2017. szept. 17. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
84%
Keves ennel feleslegesebb dolgot tudok elkepzelni a vilagon. Talan a so tengerbe ontese lehet ennel haszontalanabb :D.
2017. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
Persze, mi is szeretnénk, hogy legyen megörökítve a nagy napunk, a ceremóniák, a lakodalom fontosabb pillanatai... de az most akkor "ciki" lenne az ismerősök körében, ha nekünk nem lenne ilyen csiricsáré filmünk? :D
2017. szept. 17. 21:07
 3/95 anonim ***** válasza:
96%

Ciki az ismerősök körében? Most akkor Ti házasodtok, vagy az ismerősök?


Na meg, ha az ismerősök egy vagon tehénszart fognak berakni a terem közepére, akkor ti is, nehogy már ciki legyen, hogy nektek nincs tehénszar...

2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
86%
Annyi a bajom vele, hogy nem nagyon tudnék vele mit kezdeni. Persze szép meg biztos jó, de naponta 6szor kapcsoljam be a tv-ben vagy mi? Inkább pár jó kép készüljön, ami örök emlék és ki lehet rakni, mindig látom, ha elmegyek mellette. A "nagy pillanatokról" meg a készülődésről is lehet fényképeket csinálni ha rájön az emberre a nosztalgia azt is tudja nézegetni. Meg ismerősöknek elküldeni is könnyebb a képet, meg szebb mint mondjuk küldeni neki egy DVD-t vagy pendriveot, hogy "tessék itt a videó". Én fölöslegesnek tartom, főleg azért az összegért, amit írtál.
2017. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 A kérdező kommentje:
Nem kell itt szélsőségekben gondolkozni. Csak úgy értettem, hogy "ciki" (és ezért is tettem idézőjelbe), hogy olyan sokmindenkinek van ilyen, és ha nekünk meg nem lesz, akkor nem lesz-e fura, nem fogják-e várni a videót az emberek?
2017. szept. 17. 21:16
 6/95 anonim ***** válasza:
52%
Én tudok ajánlani egy csávót, mondjuk nem Pesti (120 km-re lakik onnan, de bevállalná szerintem simán). 100 ezer alatt megcsinálná nektek DVD-vel együtt. Fiatal a srác, olyan 24 körül van, de elég tehetséges.
2017. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 A kérdező kommentje:
Mi sem pestiek vagyunk, Nyíregyházán lesz az esküvő. El tudod küldeni privát üzenetben az elérhetőségét? Mondjuk, ha Pesttől nyugati irányban van 120 km-re, az már nagyon messze lenne...
2017. szept. 17. 21:28
 8/95 anonim ***** válasza:
30%
Elküldeném, de Nyíregyházától nagyon messze lakik, oda biztos, hogy már nem menne el. Vagy 300 km.
2017. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
65%

Én nem sok értelmét látom. Ti enélkül is szeretitek egymást. A lakodalom sem lesz rosszabb, ha nincs ilyen film.


Miért van az az érzésem, hogy ez megint egy nyerészkedő iparág ami az esküvőkön-lakodalmakon szeretne nyerészkedni?


Talán csak túl fáradt és cinikus vagyok...


De nem, nem divat és Ti se hagyjátok magatokat becsapni. Nem ettől függ a boldogságotok.

2017. szept. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 A kérdező kommentje:
Hát, az tényleg messze van... habár amilyen árakat kaptunk ajánlatnak, még lehet akkor is jobban járnánk vele, ha kifizetnénk az üzemanyagát :D Tudsz mutatni tőle esetleg videókat, youtube-on vagy vimeo-n van fent?
2017. szept. 17. 21:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!