Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Máshol is divat az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is divat az esküvői cinematográfia, vagy csak nálunk lett ilyen felkapott?

Figyelt kérdés

Esküvő előtt állunk, és elkezdtük keresni a videóst. Most látom csak, hogy mennyire nagy divat ez a cinematográfia, ami ugye az egyedi esküvői filmet jelenti, összevágott jelenetekből, aláfestő zenére a készülődéstől a lakodalom végéig. Találtam sokféle filmet, az egész egyszerűtől a túlzottan csöpögősig.

Nektek mi a véleményetek ezekről a videókról?

Kértem árajánlatot is pár helyről, de nekem kicsit soknak tűnik, hogy átlagosan 400 ezer ft-tól indulnak az árak...

Nálatok milyen videós/cinematográfus volt vagy milyen lesz? Mennyit szántok rá?

Keresgéltem kíváncsiságból a youtube-on ilyen cinematography filmeket, de igazából magyarokon kívül nem is nagyon találtam más országokból. Csak nálunk ilyen nagy divat? Nagyzolás lenne ez is? Mi a véleményetek?



2017. szept. 17. 20:57
 41/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja és csak a tisztánlátás kedvéért: átlag napi 18-20 órát dolgozom, szóval, de, ha nem fél évre akarod átadni azt amiért fizetnek, akkor nagyjából bele kell szakadni. ;)
2017. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/95 anonim ***** válasza:
11%

Én nem tudom ezt mert elektronikában utazok csupán. Rengeteg lagzis szemetet javítottam már. Kamerát is sokat, de bga chip cserét kelet magyarországon sokan nem végzünk garanciával, de ez nem a reklám helye.

Ezt a szakmát sehol nem tanították amit fotózásnak hívtok. Én csak a BME-re jártam egy szar elektromérnöki szakra. Azt meg, hogy felsoroltatok itt néhány programot amit bármilyen torrent oldalról össze lehet kaparni ingyen ez szintén nem mérvadó.

Továbbra is az a véleményem, hogy egy átba+szás az egész lagzivideó 400, de 250 ezerért is.

2017. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/95 anonim ***** válasza:
100%
Aham, hàt ezzel csak azt sikerült bebizonyítanod, hogy a diploma nem egyenlő az intelligenciával, de nem baj. Tényleg az a mérvadó, hogy mit honnan lehet összelopni? Megáll az eszem komolyan...
2017. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/95 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a BGA forrasztáshoz szükséges cuccokat is loptad? Ja és még egy kérdés: felhőtárhelyet, hogyan töltesz le torrentről? Még mindig nem megy ez a dolog Neked. :)
2017. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ha már itt tartunk, elmondod az ügyfeleidnek, hogy azért olcsóbb a chipcsere mert lopott a cucc? :D
2017. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/95 anonim ***** válasza:
0%
Felhőtárhely?:D Nincs pénzed egy taknyos szerverre, ami stabil????
2017. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/95 anonim ***** válasza:
100%

A szerinted nem létező szakmának még OKJ-s száma is van, parancsolj: [link]

Pár éve már eszerint vizsgáznak: [link]

Nem is tudom, hogy melyik dimenzióban voltam, amikor ezt a nem létező dolgot végeztem. De te biztos tudod.

2017. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/95 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor minek a sok hűhó meg a sok költség, vagy, a felhőtárhely is kevés és szerver kell? :D
2017. szept. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/95 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lapozzunk.

Hadd kérdezzek én is, ha már jól szét lett offolva a topic:

(Én vagyok amúgy az adószakértő).

A lányom 2018. augusztus 11-én férjhez megy.

Mennyivel előtte kellene fotóst keresni?

Kreatív lenne szabadban, ezen kívül a szertartás a házasságkötő teremben. (Maga a lagzi nem lenne fotózva, mert lényegében egy ebéd lesz 25 fővel).

Tehát mikor érdemes lefoglalni? (Lányomnak nagyon sarkalatos pont a fényképezés, videó nem kell viszont).

2017. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/95 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyire ragaszkodik a lányod egy adott stílushoz, vagy pléne adott fotóshoz. Én legalább egy-másfél évet szoktam javasolni, nálunk a jövő augusztus már tele van, de szerintem most még lehet taálni jó fotósokat, viszont ha ez egy szombat akkor nehéz lesz, mert a legtöbben szombatra csak 10+ órás rendelkezésre állási idővel vállalnak megbízásokat.
2017. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!