Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Máshol is divat az esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Máshol is divat az esküvői cinematográfia, vagy csak nálunk lett ilyen felkapott?

Figyelt kérdés

Esküvő előtt állunk, és elkezdtük keresni a videóst. Most látom csak, hogy mennyire nagy divat ez a cinematográfia, ami ugye az egyedi esküvői filmet jelenti, összevágott jelenetekből, aláfestő zenére a készülődéstől a lakodalom végéig. Találtam sokféle filmet, az egész egyszerűtől a túlzottan csöpögősig.

Nektek mi a véleményetek ezekről a videókról?

Kértem árajánlatot is pár helyről, de nekem kicsit soknak tűnik, hogy átlagosan 400 ezer ft-tól indulnak az árak...

Nálatok milyen videós/cinematográfus volt vagy milyen lesz? Mennyit szántok rá?

Keresgéltem kíváncsiságból a youtube-on ilyen cinematography filmeket, de igazából magyarokon kívül nem is nagyon találtam más országokból. Csak nálunk ilyen nagy divat? Nagyzolás lenne ez is? Mi a véleményetek?



2017. szept. 17. 20:57
 61/95 anonim ***** válasza:
5%
Bármilyen fényképész munkája megoldható, akár néhány fagyiért is, mert tulajdonképpen végig-enni egy lagzit az nem egy rossz dolog. Egy bepállott 40 éves fotóstól sokkal több alternatívával rendelkezik bármely fiatal srác akit érdekel a technikA.
2017. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/95 anonim ***** válasza:
100%
#61: Alapvető fogalomzavarban szenvedsz. A fiatal srác is kénytelen elvégezni az OKJ-t, ha dolgozni akar és sajnos a technikát sem adják fagyiért.
2017. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/95 anonim ***** válasza:
100%
Ja, amúgy miért fáj Neked ennyire, hogy valaki eszik egy esküvőn?
2017. szept. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/95 anonim ***** válasza:
2%

Komolyan, folyamatosan jön az értesítés és te írkálsz, még mindig kikérsz magadnak mindent. Nem is ezt írta, az elző, hanem hogy nem egy rossz dolog végigenni! Te a kákán is csomót keresel! Iszonyatosan önérzetes vagy baromira idegesítő.

Pl egy ilyen emberrel azért nem dolgoznék együtt mert mindent jobban tud, kikér magának, tanácsot nem fogad. Mondom ez úgy, hogy én kifizetnék 4 százat fotókért.

2017. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/95 anonim ***** válasza:
97%
Azt írta, hogy bármilyen fènyképész munkája megoldható fagyiért. Ez sértő és ostoba. Egyébként én sem dolgoznék olyannak akit ennyire zavar, hogy egy témában, amire egyébként messze nagyobb rálátásom van az ide választ írók jelentős részénél, nekem is van kialakult véleményem és megcáfolom ha valaki hülyeséget ír. Egyébként meg pont ezért fontos, hogy az adott szolgáltatónak ne csak a munkájával, de a személyével is azonosulni tudj, mert ha egy kreténnek gondolod, mint most Te engem, akkor baromira zavarni fog az esküvődön is. Aki nem szimpatikus annak az esküvőjét nem vállalom, és a párokat is arra bíztatom, hogy olyan szolgáltatót válasszanak aki szimpi nekik. Az értesítéseket egyébként a Beállításokban kikapcsolhatod.
2017. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/95 anonim ***** válasza:
0%

Egy apró nüanszot leírok már. Itt a helyi, szintén nagyon képzett profi, beállított hívatlanul, egy kollegám esküvőjére, mert a spanoktól kapják ezek az infót. El is készített egy csomó képet amit házhoz vitt. Azt mondták neki, hogy használja egészséggel, ha már elkészítette. Ovodába, iskolába is bepofátlankodva szerzik a bevételt.

A vállalkozói kiváltásakor rá lehet íratni, hogy vásári mutatványos, fényképész, használt ruha, használtcikk stb.

OKJ? Az mióta elismert szakképesítés?

2017. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/95 anonim ***** válasza:
100%
Az OKJ mindig is elismert középfokú szakképesítés volt, azért hozták létre, érettségire épül. Megnézném egyébként, hogy hány pontot érnél el egy fényképész szakmunkásvizsgán. Akiről Te beszélsz az pedig a legalja kókler. Ez a magatartàs már a nyolcvanas években is ciki volt. Minket a párok keresnek meg, árajánlatot kapnak (ez egy nyolc oldalas PDF ami tartalmaz minden részletet és feltételt), az ajánlat elfogadását személyes találkozó, foglaló kifizetése (amiről számlát kapnak), szerződéskötés követi. A legtávolabbi ilyen szerződésünk 2019-re szól, biztosan azért met kókler amatőrök vagyunk. ;)
2017. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/95 anonim ***** válasza:
100%

66-nak:

Neked van fogalmad, minek a rövidítése az OKJ?

2017. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/95 anonim ***** válasza:
0%
Országos képzési jegyzék. 3 hónap vagy 6 egy zseniális szak.Nem véletlen első kérdés egy munkahelyen felvételkor, hogy okj, vagy tanult-e szakmunkásképzőben?
2017. szept. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/95 anonim ***** válasza:
100%
A fényképész mostfigyelj 2 év. Pont mint egy “rendes szakmunkásképző” szakosodás utáni kettő éve és azt is leírtam, hogy amit ott tanulsz kevés ahhoz, hogy jó szakembet legyél. Amúgy ha ez annyira semmi, mièrt nem próbálod ki? Mutasd majd meg, hogy bárki megoldja egy ájfonnal. Majd lunkeld a képeket! ;)
2017. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!