Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hol tudunk különleges autót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudunk különleges autót bérelni debreceni esküvőre?

Figyelt kérdés
Tudom, google a barátom és már keresgéltem is, de nem találtam közelit, mind Pest megyei vagy az ország másik végében van. Amiben gondolkozunk: Chevrolet Camaro, Ford Mustang stb. Köszi a válaszokat, ajánlásokat!

2017. szept. 19. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuv.. - én tőlük bérelném 😂😂😂😂😂😂😂😂😂.
2017. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Pest 3 ora kenyelmesen kocsival. Siman berelhetnetek onnan is. Gondolom van a rokonsagban olyan, aki elmenne erte es vissza is vinne.


Egy mustangot onmagaban is elmeny vezetni. Meg ismeretlenul is elvinnem nektek, hogy 2x3 orat vezethessem.

2017. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, Pest nem nagy távolság, csak jobb lenne mégis valami közelebbi, kényelmi szempontból, meg persze anyagilag is nyilván olcsóbb, ha nincs külön kiszállási költsége.
2017. szept. 19. 10:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ez tényleg ennyire iszonyat fontos, akkor mondd meg a vőlegényednek, hogy ne vállalja el a rokonék esküvőjét, mert "enyémenyémenyém, ooóóááá".

Ha megérti a problémádat, akkor soha ne engedd el, mert igen ritka példány! (Én még feleségként - tehát volt menyasszonyként - sem bírom megérteni)

Na de komolyan, nem csak bunkózni akarok... tényleg beszélj vele! Ha nem is érti meg, elfogadhatja, hogy neked ez ilyen sarkalatos pont, és eszerint cselekedhet!

2017. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es, én is olvastam azt a topikot, de az nem én vagyok :D Nekünk nincs különleges autónk, azért szeretnénk bérelni egyet a nagy napra és a fotózásra.
2017. szept. 19. 10:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Bereljetek egy Subaru Imperzat
2017. szept. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz ötlet, csak mindkettőnk szíve a Ford Mustang felé húz... :)
2017. szept. 19. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Sok megoldás van, de az egyik legjobb: kimész Mikepércsre, a bemenő benzinkúttal majdnem szemben látsz egy csomó ilyen, erre a célra bérbe vehető autót: Hummer, limók, oldtimer limó stb. stb...

De van még Debrecenben más hely is, akár Rolls-Royce-ot is bérelhetsz...

2017. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#8-as köszi! Megnézzük majd!
2017. szept. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!