Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vigyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vigyek a lánybúcsúra?

Figyelt kérdés

Párom unokatestvére a menyasszony, nem mondanám, hogy túl jól ismerem, de valamit illene vinni :D Gondoltam a "hazugságvizsgálós" borra, pl. egy üveg roséra írnám rá alkoholos filccel hogy "Miért megyek férjhez?", és az alja felé haladva "- Fogadásból - Vicctől - Félek a szingliségtől - Szerelemből" Vagy ez pofátlanság, ha nem közeli barátnőtől kapja?

Kevés pénzből megvalósítható ajándékötleteket várok, mert a lánybúcsú így is fizetős, + majd az esküvő.



2017. szept. 21. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt te tudod, mennyire ismered jól.

Én már lejárt dolognak tartom ezeket a mókás ajándékokat, nem tudom. Szerintem valahol-legjobb barátnőktől belefér, de nem csak ismerőstől.

Pepcoba nagyon szép ajándékokat lehet venni 1000, 2000 alatt, pont olyan " vettem valamit, mert jó ismerősök vagyunk, és szép, igényes dolgok ezek, de jobb ötletem nem is kellett volna hogy legyen, mert nem vagyunk barátok"

2017. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából már gyereke van és saját háztartása, ezért nem gondoltam pl. sodrófára, fakanálra stb. A leánybúcsút sem tartom már aktuálisnak, de ő szerette volna.

Majd körülnézek ott, hátha találok valamit :)

2017. szept. 21. 10:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne is olyat, hanem olyan szép homeware cuccok vannak.

Vagy akár a kik-be nézz be.

2017. szept. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Èn lánybúcsúra tuti vinnèk 2 dolgit, az wgyik valami szèp, hasznos dolog, a másik pedig valami csúnya cucc egy szexshopból- gyönyörűen becsomagolva, vicces kísèrőkártyával.
2017. szept. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak távoli ismerős, akkor valami hasznos, de annyira nem emlékezetes dolgot vinnék a helyedben, az emlékezetes ajándékok a régi barátnői reszortja szerintem.


Igaz én férfi vagyok, nem tudom milyen egy lánybúcsú.

2017. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vinnék "vicces" ajándékot olyannak, akit nem ismerek annyira jól, mert rosszul is elsülhet. Ha már pia, akkor nyomtatnék rá egy "XY leánybúcsúja 2017" féle igényes címkét rá. Vagy vmi szebb háztartási apróságot, ha ismered, milyen a lakberendezési stílusuk.
2017. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A címke nyomtatás eszembe se jutott, köszönöm! :D

A vicces/meghökkentő szexshopos ajándékhoz túúl távoli ismerősök vagyunk, az tuti kimarad :D

2017. szept. 21. 13:37
 8/8 anonim ***** válasza:
"Az első esküvődet megelőző leánybúcsúra"
2017. szept. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!