Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is depis volt esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is depis volt esküvő előtt? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Most valószínű a túl jó dolgomba beütött az esküvő előtti depi. Mi a fenét lehetne vele kezdeni?
2017. okt. 6. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Én, nem voltam depis, inkább izgatott és boldog.


Talán, kicsit aggódtam, hogy minden rendben legyen a nagy nap.


Van, valami, ami különösebben aggaszt?


Próbálj meg egy napot egyedül tölteni, lazítani. Igyál egy pohár bort, vegyél egy jó forró fürdőt, olvass egy jó könyvet, vagy menj el futni/biciklizni, vagy amihez csak kedved van.


Legyen egy nap, ami teljesen a tiéd, ha megteheted :)


Nekem bevált, tulajdonképpen ez volt az én lánybúcsúm és nagyon jót tett!


Sok boldogságot kívánok!

2017. okt. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
ha túl sok rossz házasságot láttál (vagy csak egyet, de azt közelről), akkor elképzelhető, hogy kong a vészharang akkor is, ha amúgy minden rendben van köztetek. De ne vedd túl komolyan. :) foglald le a gondolataid, kiránduljatok egyet, egy kicsit pihenjetek rá a dologra.
2017. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

Én inkább feszült voltam, hogy mi van, ha valami nem úgy alakul, mi van, ha esni fog (ez sajnos be is jött)....Plussz ugye már napokkal előtte nálunk voltak elszállásolva a rokonok, kicsit sok szakadt a nyakamba egyszerre.

De végül minden jól alakult :)


Szóval, nem vagy egyedül, más is átéli ezt.

Foglald le magad, kapcsolódj ki, segít :)

2017. okt. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem voltam depis, nem is izgultam. Őszintén szólva semmi nem tudta volna elrontani a kedvem, és ha bármi, amit elterveztünk, máshogy alakult volna, akkor sem érdekelt volna, mert nem az esküvő a lényeg, hanem a házasság, abban pedig biztos voltam, hogy jó lesz. :)
2017. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

"Legyen egy nap, ami teljesen a tiéd"


Már bocs, de aki így gondolkodik, az házasodjon össze saját magával.

2017. okt. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%

#5


Félreértettél!


Az írtam, hogy esküvő előtt, legyen egy nap, ami csak az övé. Nem foglalkozik sem az esküvővel, sem mással, csak kikapcsol, pihen, lazít. Azért, mert depressziósnak érzi magát. Ez, csak jót tesz az embernek, hogy kikapcsol és csak magára figyel, este meg összebújnak a vőlegénnyel és máris jobban fogja érezni magát és elmúlik a depije.


Még, házasságban is kell az embernek egy kis egyedüllét!


Nem a nagy napról beszéltem!


A "ha megteheted", azt, meg azért írtam, hogy van-e esetleg a nagy nap előtt még szabija, amikor ezt, meg tudná ejteni.


Nem kell rögtön rosszra gondolni :).

2017. okt. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Én inkább csak fáradt voltam, és kimerült, emiatt meg is fáztam, és az esküvőn is folyamatosan köhögtem :D

Depiről szó sem lehetett, elmondhatatlanul boldog voltam előtte, alatta és utána is.

Pár héttel előtte még izgultam, idegeskedtem, de ahogy közeledett a nap, egyre kevésbé. Az esküvőm napján semmin nem izgultam. Szabadtérit terveztünk, és reggel arra ébredtünk, hogy ömlik az eső, pedig előtte szó sem volt esőről. Folyamatosan jöttek a kisabb-nagyobb problémák egész nap (pl 3 fő aznap délelőtt mondta le az egészet!), de végig mosolyogtam, és baromira nem érdekelt semmi probléma. Minden megoldódott, gyönyörű volt az egész (délelőtt elállt az eső, és csak azután kezdett el megint szakadni, amikor már bent voltunk az étteremben este)

2017. okt. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem voltam depis, csak izgatott és stresszes. Én is lebetegedtem, mint az egyik válaszoló de legalább kötelezően lassítottam. Mi az oka a depidnek? Miben nyilvánul meg?
2017. okt. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!