Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mikor menjek az első ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor menjek az első ruha próbára?

Figyelt kérdés
Majusra tervezzük az esküvőt!szerintetek korai lenne még ruha próbára menni vagy már lassan lehet?
2017. okt. 11. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Akkor mész, amikor akarsz! Ha bírja a pénztárcád, akkor májusig akár napi 3x is mehetsz.
2017. okt. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.nálunk a próbákat nem kell fizetni :)
2017. okt. 11. 14:19
 3/10 anonim válasza:
100%
Nem korai, azért fél évvel előre nem árt a ruhát kiválasztani.
2017. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szuper.köszönöm akkor a jövő héten elmegyek
2017. okt. 11. 14:52
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég.... el tudom képzelni azt a helyet, ahol nem kell bejelentkezni, és/vagy nem kell fizetni a ruhapróbáért...
2017. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hónappal előbb mentem csak, így nem volt lehetőségem sokáig válogatni, gyakorlatilag az első alkalommal voltam 3 szalonban és még aznap vissza kellett menni döntéssel, hogy az igazítás kész legyen. Meglett a ruha, szép is volt, tetszett, de a lányomnak legalább 3 hónapot fogok javasolni. :)
2017. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért nem tudod el képzelni azt a helyet??muszáj mindenki hogy Magyarországon éljen és fizessen mindent?kicsit lenező vagy,nem gondolod!?a többi lánynak köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2017. okt. 11. 15:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként pár hete ezen a gyakori kérdések fórumon kérdeztem meg én is, és a többség azt írta, hogy bejelentkezni időpontra igen, de fizetni nem kell a szalonok többségében.
2017. okt. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen.így van ahogy írtad :)
2017. okt. 11. 19:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fizetni a legtöbb szalonban nem kell.

Én nagyjából 1 évvel az esküvő előtt vettem meg a ruhámat, mert akkor volt több szalonnak is őszi, szezonvégi kiárusítása. Nem feltétlenül vásárlási szándékkal mentem, csak próbálni, és rájönni, milyen fazon áll jól, de mégis megtaláltam az álomruhámat, nagyon olcsón, úgyhogy meg is vettem!

2017. okt. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!