Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az lenne a kerdesem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JohannaAlbert kérdése:

Az lenne a kerdesem, hogy a koszoruslanyok milyen sorrendbe szoktak bevonulni az eskuvon? A legjobb baratno megy elol, vagy eppen hogy legkozelebb hozzam (leghatul)?

Figyelt kérdés
Nehany honap mulva lesz az eskuvom, es pontosan nem tudom hogy is kell ezt csinalni. Ti hogyan csinaltatok? ha vannak tippek, szivesen elolvasok oket :)

2017. okt. 11. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
A legjobb barátnő megy elöl, a második legjobb barátnő másodiknak, de vigyázz mert ha összekeverednek nem lesz érvényes a házasságod (FACEPALM).
2017. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ahogy akarod...te jelölöd ki.
2017. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A legnagyobb fenekű megy elől, ezért nagy szégyen első koszorúslánynak lenni.
2017. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Általában magasság szerint szoktak sorban lenni, mert úgy néz ki a legjobban. HOgy a legmagasabb vagy a legalacsonyabb van elöl, az megegyezés kérdése.
2017. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekünk gyűrűvivőnk volt, aztán már mi mentünk, előbb én a tanúval, aztán férjem a tanúval, koszorúslányok nem is voltak, nem akartam őket költségbe verni hogy ruhát varrassanak, nekem meg már nem telt rá, sima vendégként is épp annyira örültünk egymásnak :)
2017. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%

A 4-el értek egyet, azaz nagyság szerint.

Legjobb, meg kevésbé legjobb barátnő sorrend, az sértődésre ad okot.

2017. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindenhol koszorúslány a legjobb barinő, de különben a kiskoszorúslányok(gyerekek)elől a legidősebb hátúl!
2017. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Mi magasság szerint vonultunk, a legalacsonyabb ment elöl. Így nem volt az, hogy pl. az én lófejem kitakart mindenki mást a 180+magassarkú miatt. :D Fotózás szempontjából előnyös.
2017. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mindenkinek! :)
2017. okt. 14. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!