Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit lehet bevenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit lehet bevenni vagy iengedni egy esüvői ruháról?

Figyelt kérdés
Ha a ruha mérete 38-40 akkor rá tudják igazítani egy 36-os vagy 42-es méretű emberre is?

2017. okt. 11. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Amennyit az anyag enged, de ha fűzős, akkor még többet is:)
2017. okt. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Persze, 1-2 mérettel még nincs gond szerintem. Hogyha olyan nő vagy, aki képes baromi gyorsan hízni és fogyni is rövid idő alatt, akkor nézz meg egy pár fűzős hátú ruhát, ezeket könnyebb méretre igazítani, még ha az utolsó próba után fogysz/hízol is.
2017. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem keresel olyat, ami a te méreted? Annyi jó szalon és tervező van, ne ezen skarj már spórolni!
2017. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

19:51,


vagy fogyok vagy hízok, hónapja válogatkja, van hogy akar egy vagy két hónap alatt is egy méretet változom. Ezt egy szalonos ruha sem tudja követni, nem csak egy megvett. A jelenlegi méretemhez néztem ruhát, de nem hiszem hogy az álomruhám be fog sétálni az ajtónn 1 vagy 2 hónappal az esküvő előtt, amikor már biztos a méretem

2017. okt. 11. 20:04
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Egy felnőtt nőnek?(ha nem várandós) azért nem változik hónapról - hónapra a súlya egy ruhaméretnyit... pláne nem az esküvője előtt, akkor azért igyekszik mindenki a legjobb formáját hozni.
2017. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

egy felnőtt nőnek (nem várandós)

ha még figyelek is rá, egy év alatt fog. de igen léteznek étkezési zavarosok, akik kb koplalásból túlevésbe mennek

2017. okt. 11. 20:14
 7/16 anonim ***** válasza:
Elvileg annyit hagynak benne, de ez függ a szabási technikától is, mert az számít leginkább, hogy mennyit tudnak rajt állítani. 36-ból nem lesz 42-es, azt szépen kiengedéssel, szűkítéssel technikailag szépen nem lehet megcsinálni.
2017. okt. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5-ös, ne legyél benne biztos.


Én csak egy hétig nem tudtam enni fogfájás miatt és 54-ről lefogytam 49-re.


Ennek két hónapja és most vagyok 51 körül, pedig zabálok :(

2017. okt. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
6 nap alatt ledobtam 5 kilót, amikor a lányom intenzív osztályon volt:(
2017. okt. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek, csak pont nem ezekről a helyzetekről van szó, hanem a kérdező esküvői ruhaméretéről. Olyankor azért tényleg mindenki csinos akar lenni (szerintem)
2017. okt. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!