Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő alatt gyerekmegőrző?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő alatt gyerekmegőrző? Hallottatok ilyenről?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz az esküvőnk és erősen dilemmában vagyunk, mivel viszonylag sok ismerősünknek van/lesz addigra kicsi gyereke. Semmiképpen nem akarom kikötni, hogy gyereket nem lehet hozni, ugyanakkor nagyon nem szeretném, ha a szertartás alatt valamelyik ordítani kezdene...


Arra gondoltam, hogy köztes megoldásként felvennénk egy vagy két (vagy amennyi kell) dadust, akik egy erre a célra kijelölt szobában erre a 30 percre vigyáznának a kisebb gyerekekre. Előtte-utána tőlem úgy őrjönghetnek ahogy akarnak :))


Ti ilyesmiről hallottatok már? Én még nem, de nekemnagyon kézenfekvő, egyszerű és biztonságos megoldásnak tűnik.


2017. okt. 12. 11:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem jó ötlet, de borítékolo, hogy sértődés lesz belőle, mert Pistike nem lehet ott... :/
2017. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%

mondjuk értelmes szülő nem visz el olyan gyereket, aki may sír vagy kakil.

de ősanyák biztos ott verik majd magukat.

elég sokat olvastam hogy a gyerek ordított a szertartás alatt de anyuka nem szólt rá.

2017. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim válasza:
76%
Tök jó ötlet de szerintem is sértődés lenne a legtöbb embernél, nem hiszem, hogy megértőek lennének ebben.
2017. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem rossz ötlet, de én akkor már lehet, hogy tovább vinném a dolgokat, és nem csak arra a fél- 1 órára lenne gyerekmegőrző, hanem vacsora előtt-után is, hogy a szülők is ki tudjanak kapcsolódni, és ne kelljen mondjuk este 8kor hazamenni, hanem ha elfárad a gyerek akkor csak ledől a megőrzőbe és kész.

Mondjuk hátránya, hogy kérdéses, hogy a vendég gyerekek hogyan viszonyulnak az idegen emberekhez (dada személyében), mert lehet, hogy a szertartás kezdete után 10 perccel 1-2 gyerek üvöltve visít majd a szülei után és nem lehet őket lekötni. De alapjában véve jó ötlet :)

2017. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem nem jó ötlet és valószínűleg az ismerőseid sem örülnének neki, ha jól értem csecsemőkről van szó, őket pedig nem szokás gyermekmegörzöbe tenni, visítanak is rendesen ha egy idegennel vannak, plusz nem akarnám, hogy elkapjon valamit 20 másik kiskölyöktöl, úgyhogy én kihagynám az esküvődet, ha ennyit nem bírsz bevállalni, hogy talán lesz egy kis bőgés, egyébként ilyenkor normális anyuka kiviszi a gyereket.
2017. okt. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

normális anyuka mondjuk kiviszi és aki nem?!


gyerekmentes esküvő! legjobb! hidd el!

2017. okt. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Az én esküvőmön 5 gyerek volt, egyik felsírt kábé a közepén, 3 másodpercig hallottuk, anyuka direkt ajtóban állt vele és már lépett is ki, ahogy a gyerek sírni kezdett. Pár perc múlva vissza is jöttek lenyugodva, mondjuk ezt mind utána mesélték. Így is lehet.
2017. okt. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet maga jó, de esélyes, hogy kivitelezhetetlen. A hisztis/sírós körű gyerekek ugyanis nem lesznek el egy vadidegennel. Egy csecsemőt meg még ismerőssel se minden anya hagy szívesen egyedül.
2017. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
3%

Pff gecc:)

Jó irányba halad a világ :(

Neked nem esküvő kéne hanem agybeültetés!

2017. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már olyan lagziban, ahol volt gyerekmegőrző. Én nagyon örültem neki, a fiam már kevésbé. Nélkülem nem akart ott maradni. Ettől függetlenül sok gyerek volt ott. Ha az esküvő a polgármesteri hivatalban lesz és nem kihelyezett, nem lesz hely, ahol valaki vigyázzon a gyerekekre. Anyaként én biztos, hogy nem sértődnék meg egy ilyen lehetőségen, sőt örülnék is. De sok minden függ a gyerekektől is.
2017. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!