Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslánynak kértek fel....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslánynak kértek fel. Így elvállaljam?

Figyelt kérdés
Szóval szeptemberben lesz egy közeli rokonom esküvője, akik felkértek koszorúsnak engem és a barátomat. A menyasszony 1 évvel idősebb nálam, de nagyon közeli kapcsolatba vagyunk, mondhatni egy baráti társaságban. A barátommal pedig együtt élek, de nem volt eljegyzés sem még. A lényeg, hogy kiderült, hogy babát várunk, kb. június elején fok megszületni. Ti mit tennétek a helyembe? Utasítsuk vissza, vagy beszéljük meg, h szeretnék-e ha így is lennénk koszorúsok? stb..
2017. okt. 16. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kérdezzétek meg.
2017. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

1: gratulálok a babához :)


2: nekünk az esküvőnk a társaság babavállalásai szempontjából igen szerencsétlen időpontban volt, sokaknak akkoriban született a pici, másoknak fél vagy 1-2 éves gyerkőcei voltak. Egyáltalán annak örültünk, hogy be tudtak ugrani a lagzi legelejére, pláne a nagyon pici babások- 3 hónapos pöttömkével nehéz szerintem megoldani, hogy ne csak, hogy az esküvőre eljuss, de még ilyen fontos szerepet is tölts be (bár nem mindenki olyan, mint én, de nálam speciel a koszorúslányok voltak, akik egész este ugráltak körülöttem, segítettek pisilni, szervezkedtek, rendet tartottak, ha mi a férjemmel éppen nem voltunk elérhetőek vagy máshol voltunk. Nyilván mást is megkérhet a pár, nem arról van szó, de nálunk alapvetően a koszorúslányoknak ez volt a "lényege", ezt pedig ilyen pici babával nem az, hogy ők nem akarnák, ti nem biztos, hogy tudni fogjátok vállalni).

2017. okt. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Remélem egészséges és szép kisbabátok születik!

Pár hónapos korban nem tudod előre hogy mikor milyen hangulata lesz a kicsinek. Lehet hogy békésen szundikál, lehet hogy végigordítja az egészet, ezért ne vállald el.

2017. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnám.
2017. okt. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!