Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legénybúcsúba a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legénybúcsúba a menyasszony bátyját ugye nem szokás meghívni? Akkor sem, ha amúgy jóban van a vőlegénnyel.

Figyelt kérdés
Ez a legénybúcsú egy sztriptízbárban fog végződni. Természetesen semmi szex (a vőlegény se olyan), de öltánc 2-3 különböző csajtól igen, mell, segg fogdosással. Ez elég kínossá válhat, ha a leendő sógor is ott van. Ugye nem is szokás meghívni, nem fog besértődni?

2017. nov. 18. 10:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lehetne meghívni? Vagy kvrvákat rendeltetek?
2017. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Én mikor voltam legénybúcsún, akkor még volt hívva! Pedig ott is öltáncos vagy sztriptíz show volt.
2017. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nem krvákat, sima sztrippereket. Nézd sajnos nem ismerem a sógort, nem tudom hogy milyen arc. Így benne van a pakliban hogy ez neki sok lenne, és nem veszi jó néven hogy a barátom egy sztriptíztáncos melleit tapizza. El akarom kerülni a kínos szitut, és csak az érdekel hogy önfeledt legyen a buli. Így biztosabbnak tűnik nem meghívni.


Ha az én húgom házasodna, megérteném ha nem hívnának meg a srác legénybúcsújába, sőt természetesnek venném. De nem tudom más hogy van ezzel, emiatt kérdezem.

2017. nov. 18. 10:55
 4/22 A kérdező kommentje:
Ok, eddig 2/2, ha így folytatódik lehet hogy mégis meghívom.
2017. nov. 18. 10:56
 5/22 anonim ***** válasza:
94%
Ehhez ismerni kell a embereket. Ha a báty leszarja, milyen taplóhoz megy a hugi, akkor simán meg leheg hívni.
2017. nov. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a férjemén ott volt az öcsém, meg is bántódott volna, ha nem hívják meg (ők is jóban vannak). Az mondjuk tény, hogy nem voltak táncoslányok, csak ivászat, buli, feladatok, ilyenek is, hogy “szerezd meg x csaj bugyijából a címkét”, stb...

Szerintem mindenképp próbálj informálódni a sógorjelöltről, akár a vőlegénytől, vagy ha meglepi a buli, akkor a menyasszonytól.

(Normális kapcsolatban a legénybúcsús sztriptíz vagy belefér, és akkor nem titok a menyasszony előtt, vagy nem fér bele/a vőlegény sem igényli, és akkor nincs miről titkolózni.)

2017. nov. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem illene
2017. nov. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vannak, akkor szerintem illene meghívni, ha összesen két szót nem beszéltek, akkor nyilván nem.

Nálunk tuti sértődés lenne egy nem-meghívásból.


Amúgy, te mint szervező haver, én a helyedben beavatnám a menyasszonyt. Nyilván ismeri a vőlegényét, nem fog kiborulni (nagyon :D), de egy ilyen előzetes jelzéssel elkerülheted az esetleges kínos szitut, ha a bátyó mégis bemorculna.

2017. nov. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Mi az az öltánc????
2017. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez mindenhogyan gáz, szerintem.


Ha a férjem lazán fogdosott volna mást, meg ki tudja még, miket művelt egénybúcsún, akkor már nem kellett volna az esküvő dolgán aggódnia, mert azonnal kidobom.


Nem tudom, csak nekem alap, hogyha van egy vőlegényem, menyasszonyom, akkor mellette nem nyúlok máshoz és nem viselem el, hogy más "úgy" hozzám érjen?


28n (egyik barátnőm hívott nekünk is chippendale fiúkat, mert milyen szuper - inkább hányinger - én meg az előadásuk alatt kimentem a konyhába a másik értelmes - már feleség - barátnőmmel, mert erre nem voltunk kíváncsiak.


A férjem barátai háisten normálisak, és mindegyikük legénbúcsúján pizzáztak meg elmentek 2-3 kézműves sörözőbe és ennyi volt.

2017. nov. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!