Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan fogalmaznátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogalmaznátok meg szépen, hogy az esküvői vacsora alatt a szabad alkoholos italfogyasztás egy bizonyos összegig történik, onnantól mindenki magának finanszíroz? Valamint ha valaki az itallapon nem szereplő italt inna azt is fizetnie kell.

Figyelt kérdés

2017. nov. 24. 14:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Kedves rokonok, barátok és egybegyűltek!


Az alkoholos italok fogyasztása technikai okokból x Ft/fő került meghatározásra. Az ezen felüli és az itallapon nem szereplő italok fogyasztását kérjük kalkuláljátok be a saját költségeitekbe. Mindenkinek nagyon jó szórakozást kívánunk és köszönjük, hogy megtiszteltek jelenlétetekkel!


Ádám&Éva

2017. nov. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megvehetnétek pár üveg alkoholt, és kirakhatnátok az asztalok közepére. Vidéki lagzikon majdnem mindig így van. Sokkal olcsóbb, és a maradékot megtarthatjátok. Aki meg egyebet akar, az kér az étteremben mondjuk koktélt. Pár üveg jager, pálinka, hubertus, unicum, vodka és tequila szokott az asztalon lenni, bor és sör az, amit fizettek az étteremnél, amit külön lehet kérni, és ezen felül, aki koktélozna, vagy valami extra hosszút inna, az fizetheti saját zsebből.
2017. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez roppant rossz ötlet. Óriàsi kavarodàsok, tévedések lehetnek így a számlázásnál. Vagy hogy akarod számon tartani, ki miből mennyit ivott? Ott fog állni a végén a pincér egy rakás fizetetlen tétellel.
2017. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
"Hozzatok pénzt!"
2017. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ez irtó gáz..Nem lehet szépen megfogalmazni.
2017. nov. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia,szerintem ez nagyon kínos és ezt nem rosszból írom.

Inkább hívjatok kevesebb embert vagy szánjatok rá több pénzt.Ne úgy emlegessék az esküvőtöket, hogy az a lagzi,ahol csak enni adtak(kis túlzással)

2017. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy hogy lesznek az italok? Sok helyen van úgy, hogy van egy "átalány", talán 4500Ft/fő, és abba korlátlanul belefér a következő italokból a fogyasztás: sor, bor, üdítők, ásványvíz, kávé. Persze ezt akkor érdemes választani, ha a hagyományos, hajnalig tartó lagzi lesz. Ezen kívül két kör tömény pia szerintem elég, kétszer körbekínálnak tálcán olyat, hogy pálinka, még valami, mondjuk konyak, és valami nőiesebb pia, mondjuk bonbonmeggy. Én ilyet láttam eddig, és senki nem ácsingózott még plusz piákra.
2017. nov. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A pincérrel/felszolgálócéggel nem lehet egyeztetni ezt? Ők profik, biztos láttak már ilyet és van valami megoldásuk.
2017. nov. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz, nem kell akkor esküvőt rendezni, vagy kevesebb fővel.

Korlátlan italfogyasztásos menüt kell kérni, pár ezerrel több, de ez így vérciki.

2017. nov. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első problémára nem tudok építő jellegű választ. Ez így nagyon kellemetlen, én biztos nem csináltam volna meg ezt a vendégeinkkel, hiszen azért a vendégeink.

A másik kérdésre: Mi választottuk ki az itallapról, hogy mit szolgálhatnak fel a pincérek, ez rajta is volt a menükártyán. Le volt egyeztetve az étteremmel, hogy ők csak ezt adhatják, és ha valaki nagyon erőlködik, hogy ő mást akar, akkor tájékoztatják, hogy az önköltséges. De amúgy ilyen nem volt, mindenki a mi itallapunkról választott.

2017. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!