Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Körülbelül mennyibe kerül egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülbelül mennyibe kerül egy esküvő?

Figyelt kérdés
A párom nem rég kérte meg a kezem és 2013 júli 7.ére szeretnénk az esküvőt. Kb olyan 80-100 emberre tervezhetünk. Az érdekelne hogy kb mennyibe fog kerülni mindennel együtt?
2017. nov. 24. 18:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
100 emberre, legalabb 1 millio, de tobb is lehet. A 2013-as datummal lesz a nagyobb gond.
2017. nov. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Mi decemberben fogjuk tartani és eléggé megadjuk a módját. Nekün 50 főre kulturált külső helyszínen (Festetics palota) tartott szertartással, utána 4 csillagos szállodában (Hotel Visegrád) ünnepléssel és az összes vendég részének szállással, minden egyébbel együtt 4 millió forint.
2017. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden az igényektől és a pénztárcádtól függ.

Tudod, határ a csillagos ég.

2017. nov. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi *2018 :D félre írtam :D
2017. nov. 24. 19:34
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Igénytől függ.

Voltam olyan lagziba ahol 120 ember volt és 3millió volt mindennel együtt 2 éve.

Nekünk nagyon szűk volt(kb 30fő),svédasztalos vacsorával és mindennel együtt (ruha,csokor,haj stb....) max 300 ezer volt!mondjuk én kiskorom óta svédasztalos vacsorát szerettem volna :):)

Két véglet van: Vagy négyen elmentek(te,Férj,két tanú) és kimondjatok az igent majd pezsgő,a másik meg h a szülőfalubol meg annak a szomszéd falvaiból is meghivtok Mindenkit a legpuccosabb étterembe ;)

2017. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Függ a helyszíntől, pl budapesten drágább, mint mucsajröcsögén. De kb olyan 2-3 millió között mindennel együtt 100 fővel. A másik probléma inkább az, hogy jövő július szerintem már nagyon sok szolgáltatónak foglalt, mert a legfelkapottabb hónap. Május, szeptemberre több esélyetek van ha nem tököltök tovább.
2017. nov. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokban fugg attol hogy mik arrafe az "elvarasok" es hogy ti mit szeretnetek.

Szekelyfoldon peldaul semmibe se kerul, mert ajandek helyett mindenki penzt ad, es 100 fo felett mar kijott a lagzi, etterem, fotos, zenesz, ruha, stb ara, 200 meghivottnal, ami szinte atlagnak szamit, mar siman megmarad kb 1 milla forintod atszamolva.

2017. nov. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Családtag esküvője idénről:

júli végén, a Mátrában, Parádsasváron volt. A testvéreknek + szülőknek 2 éj szállás ott, a vendégség és esti polgári szertartás is ott volt, a templomi pár faluval arrébb.

Kb 60-an voltunk, szép igényes volt, nekem már egy kicsit túl "elvárások szerinti", cigányzene, majd DJ stb.

Ahogy hallottam kb 3.6 milla lett így, de ez a családtag és a párja nagyon nagyon válogatósak. :)

De a Parádsasvári kastélyhotelt tudom ajánlani ha bejön nektek az a stílus, nincs is hatalmas tolongás ott az évben és ahogy hallottam az árak is reálisak.

Amire vigyázzatok hogy jó vőfély legyen, mert amit a pár választott egy botrány volt.

2017. nov. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
2016-ban, 90 fővel a minék kb. 2,5 millió volt.
2017. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És egy ekkora esküvőnél tényleg nem árt egy évvel előbb lefoglalni mindent.
2017. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!